Maxi Cosi RodiFix 2015 - Mosaic Blue

−23 %
218,91 € 166,91 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Detská autosedačka RodiFix Digital značky Maxi-Cosi zaistí bezpečné prevážanie dieťaťa v automobile. Sedačka rastie s dieťaťom, je určená pre vek 3,5 až 12 rokov.

Autosedačka RodiFix sa upevňuje pomocou systému IsoFix. Dieťa sedí v smere jazdy a pripútate ho 3-bodovým bezpečnostným pásom. Dodatočnú fixáciu sedačky umožňuje kotevná úchytka za opierkou hlavy. Sedačku môžete v rýchlosti nastaviť z polohy sedenia na polohu na spanie. Výšku i šírku je možné nastaviť.

Disponuje unikátnou technológiou ochrany hlavy AirProtect - špeciálne vyvinutá pena v opierke hlavy je zabalená v perforovanom obale, v prípade nárazu absorbuje postupným vyfukovaním vzduchu a tým chráni oblasť hlavy oveľa bezpečnejšie, než akékoľvek iné autosedačky.

Každá mamička ocení ľahkú údržbu, poťah sa dá zložiť a prať. Autosedačka RodiFix je vyrobená z kvalitných materiálov a pre dieťa je veľmi pohodlná.

Vlastnosti

Kód 87448922
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 12 rokov
Vhodné pre deti 15-36 kg
Hmotnosť 6,6 kg
Šírka v sedadle 27 cm
Hĺbka vnútri sedadla 33 cm
Výška 66 - 83 cm
Šírka mimo sedlo 46 cm
Hĺbka mimo sedadlo 46 cm

Značka Maxi Cosi

V Maxi Cosi chápeme potrebu zabezpečiť deťom bezpečie, spoločne tráviť čas a objavovať svet. To je dôvod prečo už takmer 30 rokov značka Maxi Cosi inovuje a navrhuje najbezpečnejšie najviac praktické a pohodlné kočíky a autosedačky ocenené nezávislou organizáciou spotrebiteľov.