SIKU Farmer - Claas žacie stroj, 1:50

€ 24.15 € 19.96
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 5. až 3. 5.

Popis

Celkom nový kombajn Claas je impozantný ako z hľadiska funkcií, tak na pohľad. Nespočet detailov a typických čŕt robia z tohto modelu výnimočný poľnohospodársky stroj.

Predná jednotka umožňuje zdvih či zníženie, úrodu obilia sa prov Zbrusu nový kombajn Claas je impozantný ako z hľadiska funkcií, tak na pohľad. Nespočet detailov a typických čŕt robia z tohto modelu výnimočný poľnohospodársky stroj.

Predná jednotka umožňuje zdvih či zníženie, úrodu obilia sa vykonáva pomocou pohyblivých a rotujúcich častí pracovné jednotky. Gumové pneumatiky traktora zaručujú optimálnu trakciu počas pracovného procesu.

Tento perfektný model poľnohospodárskej techniky z radu Farmer je kompatibilný tiež s radom SIKU Super 1:50.

Vlastnosti

Kód: 1993
Materiál: Kov, plast
Mierka: 1:50
Rozmery: 11,5 x 25,5 x 10,6 cm
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 3 rokov

Značka SIKU

Značka Siku bola založená v roku 1921, v tom čase spoločnosť vyrábala spotrebný tovar a popolníky, venovala sa aj zlievarenské činnosti. Potom sa začali vyvíjať a vyrábať aj nové výrobky z plastu, čo bolo v tej dobe úplnou novinkou. V roku 1950 sa značka Siku umiestnila medzi TOP značkami na veľtrhu hračiek v Norimbergu a od tej doby pravidelne presviedča svojich priaznivcov o vysokej kvalite a pridanej hodnote technických inovácií.