Vtech Hovoriace Auto Vtech - žlté

Na sklade
29,05 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 562564

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Chcete svoje malé ratolesti zabaviť a zároveň ich niečo naučiť? Vyskúšajte najnovšie hovoriace auto od spoločnosti VTech, ktoré bude prínosom pre rozvoj vášho dieťaťa.

Chcete svoje malé ratolesti zabaviť a zároveň ich niečo naučiť? Vyskúšajte najnovšie hovoriace auto od spoločnosti VTech, ktoré bude prínosom pre rozvoj vášho dieťaťa. Úlohy vodiča sa ujalo roztomilé šteniatko, ktoré vašich najmenších naučí počítať, poznávať tvary a mnoho ďalších užitočných vecí. Ak dieťa vhodí správny tvar do príslušného otvoru, autíčko sa radosťou rozbliká a dieťa počuje nielen názov daného tvaru, ale aj ďalšie informácie o predmete ako napríklad, na čo sa používa, čím je predmet typický alebo napríklad koľko má hviezdička cípov. Autíčko je interaktívna hračka. To znamená, že samo aktívne vyzíva dieťa k hre: Kde je červené tlačidlo?, Nájdeš koliesko? apod.

Klávesy pestrofarebného piána učia farby a tiež základné zásady bezpečnosti cestnej premávky. Deti sa tak podvedome učia, že červená znamená Stoj! a zelená Choď alebo, že pri rozjazde je potrebné sa pripútať. Hračka zároveň prispieva k rozvoju hrubej i jemnej motoriky dieťaťa. Autíčko je tiež plné veselých melódií, zvukových efektov a pesničiek, ktoré rozšíria slovnú zásobu a iste rozžiaria všetky detské oči!
Autíčko má vyklápací kufor, kam sa zmestia všetky tvary na vhadzovanie. Praktický povrázok na ťahanie možno ukryť do podvozku Vtech hovoriaceho autíčka.

Je hračka bezpečná? Hračka spĺňa najprísnejšie kritériá pre hračku a jej používanie je úplne bezpečné. Zodpovedá normám ČRa EÚ a má vystavené riadne atesty aj vyhlásenie o zhode.

  • Rozmery: 23 × 17 × 17 cm

Vlastnosti

Kód 80-070128
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 5 rokov