SIKU World - štartovacie Set "City"

−27 %
62,44 € 45,25 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Cesta na nákup vedie rušnými ulicami a križovatkami so semaformi. Ale pozor, bliká prázdna nádrž. Rýchlo nájsť najbližšiu benzínovú stanicu. Tankovanie ide rýchlo, ešte zaplatiť a vojsť späť do prevádzky. Chodci sa pomaly ponevierajú cez prechod, obchod je našťastie už blízko. Nervy pracujú na plné obrátky. Postavte si svoje City, cesty idú ľubovoľne kombinovať, súčasťou je benzínová stanica, stromy a pouličné lampy.

Sada obsahuje: 9 tlačených prvkov na ceste 4 tlačidlá na pripojenie 8 polovičných tlačidiel 1 pumpa so stojanmi 2 pouličné lampy 3 stromy 6 pouličných značiek 4 semafory 2 zásuvkové adaptéry.

Vlastnosti

Kód 5501
Rozmery 28 x 38 x 14 cm
Určenie Chlapčenské
Vek od 3 rokov

Značka SIKU

SIKU

Značka Siku bola založená v roku 1921, v tom čase spoločnosť vyrábala spotrebný tovar a popolníky, venovala sa aj zlievarenské činnosti. Potom sa začali vyvíjať a vyrábať aj nové výrobky z plastu, čo bolo v tej dobe úplnou novinkou. V roku 1950 sa značka Siku umiestnila medzi TOP značkami na veľtrhu hračiek v Norimbergu a od tej doby pravidelne presviedča svojich priaznivcov o vysokej kvalite a pridanej hodnote technických inovácií.