BABY born® interaktívne narodeninová

−19 %
66,99 € 53,69 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

K 25. výročiu bábiky BABY born predstavuje BABY born špeciálnu narodeninovú edíciu, v ktorej je oblečená do prekrásnych slávnostných šiat s ozdobnou mašličkou a ľúbezným tylovým detailom na sukienke. Roztomilé ružové bolerko je našité k šatičkám, čo zjednodušuje prezliekanie bábiky. Súčasťou oblečku sú aj ružové balerínky a narodeninová čelenka. V balení nájdete nielen doplnky, ktoré BABY born pomôžu s deviatimi "životnými" funkciami - fľaštičku, tanierik s lyžičkou, nočník, plienku a cumlík, ale aj veľa party doplnkov: štyri tortovej tanieriky s vidličkami a štyri farebné tégliky na limonádu. A teraz už chýba len hostia!

• Interaktívne narodeninová BABY born

• Má 9 "životných" funkcií

• Rozmanitá "hra na" s bábikou BABY born povzbudzuje predstavivosť a bolo preukázané, že podporuje vývoj sociálnych zručností a hodnôt ako je zodpovednosť, komunikácia a empatia.

• Funguje bez batérií

• Súčasťou balenia je mnoho doplnkov: 1 šatôčky, 1 narodeninová čelenka, 1 balerínky, 1 tanierik s fľaštičkou, 1 zmes na prípravu kaše, 1 fľaštička, 1 nočník, 1plenka, 1 cumlík, 1 rodný list, 4 farebné tégliky, 4 farebné tanieriky s vidličkami a 2 náramky priateľstva - jeden pre dievčatko a jeden pre bábiku

Vlastnosti

Kód 822036
Určenie Dievčenské
Farba Ružová
Vek od 3 rokov
Vek do 6 rokov

Značka BABY born®

BABY born®

Bábiky a príslušenstvo značky Baby Born patrí pod známou nemeckú značku Zapf Creation, popredného európskeho výrobcu hračiek pre dievčatá. Baby Born ponúka nielen bábiky bábätka jednoduchších prevedení pre malé dievčatká, ale aj interaktívne bábätká s desiatkami funkcií. Baby Born kladie veľký dôraz na kvalitu vyrábaných hračiek. Hračky pre dievčatá učia malé mamičky citu, starostlivosť o druhých i schopnosti milovať.