Befado Dievčenské balerínky s bodkami Blanca - tmavo modré, EUR 26

9,78 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Úchvatné dievčenské papučky v štýle balerínok. Tieto topánočky v tmavo modrej farbe s drobnými bodkami si obľúbi každá malá princezná. Sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných a priedušných látok. Papučky majú vystuženú zadnú časť topánky pre dobrú stabilizáciu päty, nízky klinovitý podpätok a úpravu pre tlmenie nárazov v oblasti päty. Samozrejmosťou sú široké a vysoké špičky topánok - vhodné pre voľný pohyb prstíkov a tiež chráni topánku pred odrením. Podrážka je ľahká, pružná a protišmyková - uľahčuje chôdzu a beh, navyše pôsobí aj proti únave nožičiek detí. Podrážka je odvetraná, zaisťuje odvod nadmernej vlhkosti a priedušnosť topánky. Ľahké a praktické obúvanie umožňujú pružné ľahké gumičky, ktoré sa skvele prispôsobí výške priehlavku a tvaru chodidla. Papučky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné celodenné obutie doma aj v škôlke.

Obuv Befado je držiteľom atestácie Zdrowa stopa a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v SR. Topánočky Befado sú navrhované v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.

Obuv musí byť správnej dĺžky, tzn. že musí mať vpredu pred prstami voľný priestor - nadměrek. Podľa Českej obuvnícke a kožiarskej asociácie by mal byť odporúčaný nadměrek minimálne 1 cm dlhý.

Vlastnosti

Kód 116X166 26
Určenie Dievčenské
Veľkosť EUR 26
Vek od 2 rokov
Vek do 4 rokov

Značka Befado

Befado

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.

Obuv Befado je držiteľom atestácie "Zdrowa stopa" a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v SR (inštitút pre testovanie a certifikáciu). Obuv Befado sa navrhuje v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.