MATTEL Barbie Karavan snov

Doprava zadarmo −18 %
Na sklade
Doprava zadarmo
113 € 91,90 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1074752

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Vydaj sa na cesty s Barbie a jej parádnym karavanom a zažite spolu úžasné dobrodružstvo!

  • Tento luxusný obytný automobil v sebe ukrýva viac, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať.
  • V jednej chvíli je to parádny veľký automobil, ale akonáhle ho rozložíš, zistíš, že v sebe ukrýva kempovaciu súpravu s miestnosťou, v ktorej môžu prespať bábika Barbie aj všetky jej sestry (bábiky sa predávajú samostatne).
  • Karavan bol navrhnutý v charakteristickej ružovej farbe a okrem úplne pojazdných kolies v sebe ukrýva ešte oveľa viac!
  • Stlač tlačidlo na streche vozidla a aktivuj magické funkcie: bočná strana a strecha karavanu sa odklopí a predná aj zadná časť karavanu roztiahne a vznikne tak viac ako 60 centimetrov herného priestoru! Z bočnej časti karavanu sa stane parádny bazén so šmýkačkou a rozkladacími schodíkmi.
  • Naplň ho vodou a vodná zábava môže začať! Uži si večeru pod holým nebom vďaka jedálenskému stolčeku a predným sedadlám, z ktorých sa ľahko stanú dve stoličky. V zadnej časti karavanu na teba čaká šatníková skriňa a kúpeľňou s umývadlom, sprchou a toaletou.
  • Z druhej strany tiež kuchynka s drezom a chladničkou.
  • Alebo sa posaďte k ohnisku a užite si večer s priateľmi s opekaním marshmallow cukríkov.
  • Keď je čas spať, ulož svoje štyri bábiky do dvoch hojdacích sietí a do priestoru na spanie, aby si užili ničím nerušené sladké sny.
  • A keď príde ráno je na čase vyraziť, zlož karavan späť do pôvodnej podoby a vydaj sa v ústrety ďalšiemu dobrodružstvu.

Vďaka parádnym detailom ako sú ružové kolesá, otočný volant, strieborné detaily, pestrofarebné rýchle pruhy a otvorené okienka bude kempovanie ešte väčšia zábava. Malé dobrodružky si zamilujú možnosť, vydať sa s Barbie a jej karavanom za dobrodružstvom a nechať svojej predstavivosti voľný priebeh, pretože s bábikou Barbie môžu byť všetkým, čím len budú chcieť!

Súčasťou balenia je karavan herná súprava s meniacimi sa prvkami zahŕňajúce bazén so šmýkačkou a schodíky; kúpeľňu; kuchynku; dve hojdacie siete; predné sedačky, z ktorých možno urobiť stoličky; nábytok zahŕňajúci jedálenský stolík, dve stoličky, ohnisko a ďalšie doplnky ako dve opekacie vidlice s marshmallow cukríky, prestieranie, jedlo a kefky na zuby.

Bábiky nie sú súčasťou balenia.

Vlastnosti

Kód 439502
Rozprávkový hrdina Barbie
Určenie Dievčenské
Výška bábiky 32 cm
Farba Ružová
Vek od 3 rokov

Značka MATTEL

MATTEL

Značka MATTEL je najväčším výrobcom hračiek na celom svete. V povedomí širokej verejnosti je zapísaná najmä prostredníctvom značky bábik a príslušenstvo Barbie. Bábika Barbie v roku 2009 oslávila 50.narozeniny a teší sa pevnému zdraviu. Hračky od Mattela sú zárukou vysokej kvality. V súčasnej dobe patrí pod materskú spoločnosť značky Barbie, Hot Wheels, Scrabble, Matchbox a mnoho ďalších.