MATTEL Barbie RR Rockerka červené vlasy

−12 %
€ 21.78 € 18.99 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí,
môžete bez problémov vrátiť

Popis

Sleduj senzačnú premenu bábiky Barbie Rock 'N Royals a uži si stretnutiu dvoch úplne odlišných svetov - krásnych princezien a odvážnych rockeriek! Hrdinky sú poslané na zlé tábory. Po krátkej chvíli ale zistí, že keď využijú svojich rozdielnych vlastností a začnú spolupracovať, je možné úplne všetko! Vyber si medzi drsnou rockovou hviezdou s elektrickou gitarou a modernou country speváčkou s fialovou akustickou gitarou.

S rockerkou zažiariš na koncerte v modrej trblietavej košeli s koženými ramienkami, lesklými modrými nohavicami s flitrami a vysokými striebornými topánkami na platforme. S country speváčkou z pódia oslníš všetky v pruhovaných fialovo-červených šatách a fialových kovbojských čižmách. Preži s nimi vystúpenie a zároveň si pripomeň svoje obľúbené scény z filmu. Založ si svoju vlastnú kapelu z viac bábik a usporiadaj si súkromný koncert!

Súprava obsahuje bábiku s oblečením, topánkami a hudobným nástrojom.

Vlastnosti

Kód 25CKB60červenévlasy
Rozprávkový hrdina Barbie
Určenia Dievčenské
Barva Červená
Vek od 5 rokov
Vek do 10 rokov

Značka MATTEL

MATTEL

Značka MATTEL je najväčším výrobcom hračiek na celom svete. V povedomí širokej verejnosti je zapísaná najmä prostredníctvom značky bábik a príslušenstvo Barbie. Bábika Barbie v roku 2009 oslávila 50.narozeniny a teší sa pevnému zdraviu. Hračky od Mattela sú zárukou vysokej kvality. V súčasnej dobe patrí pod materskú spoločnosť značky Barbie, Hot Wheels, Scrabble, Matchbox a mnoho ďalších.