MATTEL Barbie RR Rockerka červené vlasy
-12%

MATTEL Barbie RR Rockerka červené vlasy

€ 21.78 € 18.99
Vypredané

Popis

Sleduj senzačnú premenu bábiky Barbie Rock 'N Royals a uži si stretnutiu dvoch úplne odlišných svetov - krásnych princezien a odvážnych rockeriek! Hrdinky sú poslané na zlé tábory. Po krátkej chvíli ale zistí, že keď využijú svojich rozdielnych vlastností a začnú spolupracovať, je možné úplne všetko! Vyber si medzi drsnou rockovou hviezdou s elektrickou gitarou a modernou country speváčkou s fialovou akustickou gitarou.

S rockerkou zažiariš na koncerte v modrej trblietavej košeli s koženými ramienkami, lesklými modrými nohavicami s flitrami a vysokými striebornými topánkami na platforme. S country speváčkou z pódia oslníš všetky v pruhovaných fialovo-červených šatách a fialových kovbojských čižmách. Preži s nimi vystúpenie a zároveň si pripomeň svoje obľúbené scény z filmu. Založ si svoju vlastnú kapelu z viac bábik a usporiadaj si súkromný koncert!

Súprava obsahuje bábiku s oblečením, topánkami a hudobným nástrojom.

Vlastnosti

Kód: 25CKB60červenévlasy
Rozprávkový hrdina: Barbie
Určenia: Dievčenské
Barva: Červená
Vek od: 5 rokov
Vek do: 10 rokov

Značka MATTEL

Značka MATTEL je najväčším výrobcom hračiek na celom svete. V povedomí širokej verejnosti je zapísaná najmä prostredníctvom značky bábik a príslušenstvo Barbie. Bábika Barbie v roku 2009 oslávila 50.narozeniny a teší sa pevnému zdraviu. Hračky od Mattela sú zárukou vysokej kvality. V súčasnej dobe patrí pod materskú spoločnosť značky Barbie, Hot Wheels, Scrabble, Matchbox a mnoho ďalších.