MATTEL Barbie RR spievajúci Princezná

−18 %
29,05 € 23,60 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Uži si senzačný premenu bábiky Barbie Rock 'N Royals! Sleduj stret dvoch úplne odlišných svetov - krásnych princezien a odvážnych rockeriek! Hlavná hrdinka Courtney v sebe skrýva dve osobnosti. Stačí urodzené kráske priložiť ružový mikrofón k perám a je z nej popová hviezda, ktorá spieva 2 mega hity. Krásna šľachtičná má na sebe ružové šaty s živôtikom a pásikom. Jej sukňa sa točí dokola a tak sa v priebehu pesničky mení z princeznej v oslňujúci speváčku. Tá sa nebojí pútať pozornosť strieborným topom, žiarivú sukní a cool pásikom! Korunka a parádny botky sadnú oboma! Vytváraj príbehy a přeměňuj bábiku stále dokola!

Sada obsahuje bábiku Courtney, doplnky, topánky, diadém a mikrofón.

Barbie je svetovo najznámejšia a najpredávanejšia bábika. Túto populárne bábiku vyrába spoločnosť Mattel. Väčšina bábik Barbie a ich príslušenstva je vyrábaná v pomere približne 1: 6. Vynálezkyňa bábiky Barbie bola pani Ruth Handlerová. Vytvorila ju pre svoju dcéru Barbarru, po ktorej bábiku tiež pomenovala. Barbie má romantický vzťah so svojím priateľom Kenom (Ken Carson), ktorý sa po jej boku prvýkrát objavil už v roku 1961 v televíznej reklame.

Vlastnosti

Kód 25CMR94
Určenie Dievčenské
Rozprávkový hrdina Barbie
Vek od 3 rokov
Vek do 6 rokov

Značka MATTEL

MATTEL

Značka MATTEL je najväčším výrobcom hračiek na celom svete. V povedomí širokej verejnosti je zapísaná najmä prostredníctvom značky bábik a príslušenstvo Barbie. Bábika Barbie v roku 2009 oslávila 50.narozeniny a teší sa pevnému zdraviu. Hračky od Mattela sú zárukou vysokej kvality. V súčasnej dobe patrí pod materskú spoločnosť značky Barbie, Hot Wheels, Scrabble, Matchbox a mnoho ďalších.