MATTEL Barbie Trblietavé vlasy

€ 29.05 € 23.60
Tovar máme skladom!
U vás doma 31. 10. až 1. 11.

Popis

Vytvor bábike Barbie perfektný účes pre každú príležitosť! Zahraj si na kaderníčku a vyrábajte bábike dokonalé blyšťavé účesy. Vďaka priľnavým plochám, na ktoré sa trblietky nalepí, zostane tvoj izbičku čistý a vlasy Barbie budú žiariť farbami. OH bábike jednotlivé pramene vlasov, zacvaknú ich do kaderníckeho nástroje a vyber si účes! Potom zvoľ farbu trblietok a nakoniec sleduj žiarivú premenu! Tým to ale nekončí. Sada obsahuje tiež sponky a gumičky. Keď ťa účes začne nudiť, umy a usuší bábikine vlasy, potom môžeš začať nanovo! Barbie je módne oblečená a ako doplnky má topánky na podpätku a náhrdelník.

Balenie obsahuje oblečenú bábiku Barbie, doplnky, nástroj na úpravu vlasov, 6 sád trblietok, 16 originálnych vzorov, 2 sponky, 3 gumičky a hrebeň.

Barbie je svetovo najznámejšia a najpredávanejšia bábika. Túto populárne bábiku vyrába spoločnosť Mattel. Väčšina bábik Barbie a ich príslušenstva je vyrábaná v pomere približne 1: 6. Vynálezkyňa bábiky Barbie bola pani Ruth Handlerová. Vytvorila ju pre svoju dcéru Barbarru, po ktorej bábiku tiež pomenovala. Barbie má romantický vzťah so svojím priateľom Kenom (Ken Carson), ktorý sa po jej boku prvýkrát objavil už v roku 1961 v televíznej reklame.

Vlastnosti

Kód: 25CLG18
Určenia: Dievčenské
Vek od: 5 rokov
Vek do: 10 rokov