Philips Inhalátor InnoSpire SAMI

68,50 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Kompresorový inhalátor SAMI v podobe tuleňa je určený na podporu lepšej spolupráce detí v domácej inhalačnej liečbe. Používa sa s overeným tryskovým vysokoúčinným nebulizátora Sidestream vytvárajúcim vysoko kvalitné aerosól počas krátkej doby inhalácie a pomáha tak k efektívnej, rýchle a šetrné liečbe respiračných chorôb detí.

Kompresorový inhalátor SAMI zároveň vďaka patentovanej technológii Sidestream zvyšuje výkon zo 6 litrov za minútu na 16 litrov za minútu a podstatne tak skracuje dobu inhalácia z 15 - 17 minút na iba 6 - 8 minút.
Unikátny je aj tvar nádobky rozprašovača. Jej špeciálne zaoblené dno významne znižuje zvyškový objem liečivá.
Prednosti: Využíva preukázateľne účinné Sidestream nebulizačnej technológie. Krátka doba inhalácie 6 - 8 minút. Je navrhnutý pre časté použitie. Jeho robustné prevedenie kvalitou zodpovedá modelu InnoSpire Elegance. Poskytuje rýchlu, účinnú a spoľahlivú inhalačnú liečbu pacientom doma aj v zdravotníckych zariadeniach.

Balenie obsahuje: kompresor, nebulizačnej nádobku, hadičku, náustok (vhodný pre opakované použitie), inhalačná masku pre deti, puzdro, 4 náhradné filtre.

Vlastnosti

Kód 1082731
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 12 rokov
Počet kusov v balení 1