Lindam Bezpečnostná zábrana na dvierka multi transparentné, 1 ks

5,42 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1169371001

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Viacúčelová zábrana, ktorá vďaka ohybnému a silikónovému pásiku možno umiestniť kamkoľvek budete potrebovať.

Montáž: Vyberte miesto kam zábranu umiestnite. Najvhodnejšie sú miesta vyššie nad zemou. Očistite starostlivo vybrané miesto. Nechajte zábranu zostavenú a odstráňte ochrannú fóliu z jednej lepiacej plochy. Prilepte na vybrané miesto. Pritlačte. Odstráňte ochrannú fóliu aj z druhej lepiacej plochy a prilepte na vybrané miesto. Nechajte zaschnúť, najlepšie cez noc.

Použitie:

  • Otvorenie: Pridržte pásik rukou napríklad na skrini a druhou rukou opatrne odpojte na jednej strane zábranu od prilepeného okrúhleho držiaka
  • Zatvorenie: Zatvorte skriňu a zábranu opäť pripojte k okrúhlemu prilepenému držiaku

Rozmery: 9,6x1,4x21 cm

Vlastnosti

Kód 4436501
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 4 rokov

Značka Lindam

Lindam

Firma Lindau bola založená roku 1988. Za viac ako 20 rokov svojho pôsobenia na trhu sa stala popredným dodávateľom bezpečnostných pomôcok a výrobkov určených pre starostlivosť o dieťa vo Veľkej Británii. Výrobky Lindau sa teší veľkej obľube po celom svete. Stávajú sa súčasťou dopyt obyvateľstva na mnoho rokov. Všetky produkty zodpovedajú britským, európskym i americkým normám, okrem toho prechádza ešte špeciálnym systémom testovania na pevnosť a odolnosť, aby splnili požiadavky zákazníkov a boli stále o krok pred konkurenciou. Za roky svojho pôsobenia získala spoločnosť Lindau viac než 50 rôznych ocenení za kvalitu a dizajn svojich výrobkov.