Lindam Bezpečnostné zábrany na zásuvky a dvierka na skrutky, 6 ks

Na sklade
5,42 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Bezpečnostné pomôcka proti otvoreniu zásuvky a dvierok dieťaťom.

montáž:

Pripevnite západku cca 2 - 3 cm pod okraj zásuvky či dverí, ktoré chceme istiť. (Viď obrázok). Hák priskrutkujte na vnútornú časť otváracej časti zásuvky či dvierok tak, aby západka presahovala o cca 1/3. (Viď obrázok)

Použitie: Otvorte dvierka (zásuvku) iba kúsok a zatlačte prstom hák nadol a uvoľnite tak zábranu, potom zásuvku (dvierka) dootvorte. Akonáhle zásuvku (dvierka) zatvoríte, automaticky sa zaistí.

Vlastnosti

Kód 4436001
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 4 rokov

Značka Lindam

Lindam

Firma Lindau bola založená roku 1988. Za viac ako 20 rokov svojho pôsobenia na trhu sa stala popredným dodávateľom bezpečnostných pomôcok a výrobkov určených pre starostlivosť o dieťa vo Veľkej Británii. Výrobky Lindau sa teší veľkej obľube po celom svete. Stávajú sa súčasťou dopyt obyvateľstva na mnoho rokov. Všetky produkty zodpovedajú britským, európskym i americkým normám, okrem toho prechádza ešte špeciálnym systémom testovania na pevnosť a odolnosť, aby splnili požiadavky zákazníkov a boli stále o krok pred konkurenciou. Za roky svojho pôsobenia získala spoločnosť Lindau viac než 50 rôznych ocenení za kvalitu a dizajn svojich výrobkov.