Lindam Bezpečnostné zábrany na zásuvky a dvierka na skrutky, 6 ks

€ 5.42
Tovar máme skladom!
U vás doma 2. 5. až 3. 5.

Popis

Bezpečnostné pomôcka proti otvoreniu zásuvky a dvierok dieťaťom.

montáž:

Pripevnite západku cca 2 - 3 cm pod okraj zásuvky či dverí, ktoré chceme istiť. (Viď obrázok). Hák priskrutkujte na vnútornú časť otváracej časti zásuvky či dvierok tak, aby západka presahovala o cca 1/3. (Viď obrázok)

Použitie: Otvorte dvierka (zásuvku) iba kúsok a zatlačte prstom hák nadol a uvoľnite tak zábranu, potom zásuvku (dvierka) dootvorte. Akonáhle zásuvku (dvierka) zatvoríte, automaticky sa zaistí.

Vlastnosti

Kód: 4436001
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 4 rokov

Značka Lindam

Firma Lindau bola založená roku 1988. Za viac ako 20 rokov svojho pôsobenia na trhu sa stala popredným dodávateľom bezpečnostných pomôcok a výrobkov určených pre starostlivosť o dieťa vo Veľkej Británii. Výrobky Lindau sa teší veľkej obľube po celom svete. Stávajú sa súčasťou dopyt obyvateľstva na mnoho rokov. Všetky produkty zodpovedajú britským, európskym i americkým normám, okrem toho prechádza ešte špeciálnym systémom testovania na pevnosť a odolnosť, aby splnili požiadavky zákazníkov a boli stále o krok pred konkurenciou. Za roky svojho pôsobenia získala spoločnosť Lindau viac než 50 rôznych ocenení za kvalitu a dizajn svojich výrobkov.