Baby Dan Bezpečnostný káblový zámok na okná a dvere

−10 %
32,36 € 29,05 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Chytro upevnený káblový zámok na okne alebo dverách zníži nebezpečenstvo pádu z okna alebo úrazu malého dieťaťa na minimum.

Toto šikovné zariadenie obmedzí otvorenie okna alebo dverí na maximálne 15 cm. Zámok je vyrobený z odolného materiálu, odolá až 550kg zaťaženia. Pevné pripevnenie k rámu okna alebo dverí pomocou skrutiek zaistia maximálnu bezpečnosť. Zámok je tvorený káblom dlhým 20cm, ktorý je vyrobený z pevnej nerezovej ocele potiahnutej plastom a je navrhnutý tak, aby bol v súlade so štýlom vášho okna. Ovláda sa pomocou kľúča, čo znamená, že blokovací mechanizmus nemôže byť odistený bez vedomia jeho držiteľa. Zámok je dodávaný so špeciálnou ochranou proti neoprávnenému.

Zámok je možné pripevniť na tieto typy materiálov: - drevo - kov - plast - hliník

Zámok neobsahuje PVC.

Schválené podľa európskej normy EN 13126-5

Balenie obsahuje 1 zámok a spojovací materiál.

Vlastnosti

Kód BD8244-1-6
Určenie Detské
Farba Biela
Vek od 0 rokov
Vek do 5 rokov

Značka Baby Dan

Baby Dan

Deti rady objavujú svet, získavajú nové skúsenosti a roznící svoje pohybové schopnosti. Preto chce každý rodič ochrániť svoje ratolesti pred možnými rizikami poranenia. Dánska spoločnosť Baby Dan navrhuje a vyvíja produkty, ktoré pomôžu vám aj vašim detičkám. Desiatky rokov skúseností zaručujú, že s Baby Dan môžete vytvoriť bezpečný domov.