Lindam Dvojitá bezpečnostná zábrana na zásuvky, 4 ks (Xtra Guard)

€ 7.24 pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Skvelá dvojitá bezpečnostná zábrana zabráni otvoreniu zásuviek dieťaťom.

Návod na montáž (obrázky vnútri balenia):

Rozmyslite si najskôr dobre, kam chcete zábranu umiestniť.

Upozornenie: Namontovaná zábrana dovolí zásuvku otvoriť na cca 3,8 cm (na prst), vďaka tomu sa bude ľahko deaktivovať dospelému, ale dieťaťu zaručí bezpečnosť. Západka musí byť umiestnená 2,5 cm (obrázok 1a) od bočnej strany zásuvky a 4,5 cm (obrázok 1b) od horného rohu dosky, presahujúceho cez zásuvku. Ak zásuvka je rovnako široká ako horná doska, je vzdialenosť od bočnej steny zásuvky 4,5 cm (obrázok 1c). Uistite sa že logo Lindau je na západke na spodnej strane (obrázok 1d). Západku pripevnite pomocou priložených skrutiek Na otváraciu časť zásuvky pomocou skrutiek priskrutkujte zámok. Uistite sa, že zámok bude naskrutkovaný tak, aby zapadol do západky a logo Lindau bude smerovať nahor.

Použitie:

  • Zamknutie zásuvky: Otočte zámočkom na hornom diele zámku tak, aby symbol zatvoreného zámku smeroval k šípke (obrázok 3a)
  • Bežné používanie: Otočte zámoček na hornom diele zámku tak, že bude vo vodorovnej polohe (obrázok 4). Ťahaním vzad môžete zásuvku otvoriť.
  • Deaktivácia zamknutia: Otočte zámočkom na hornom diele zámku tak, aby symbol otvoreného zámku smeroval k šípke (obrázok 5). Teraz je funkcia zabezpečenia ásuvky vypnutá.

Rozmery: 25,2x5,2x10,2 cm

Video: Dvojitá zábrana na zásuvky Xtra Gurad

Vlastnosti

Kód 51027
Určenia Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 4 rokov

Značka Lindam

Lindam

Firma Lindau bola založená roku 1988. Za viac ako 20 rokov svojho pôsobenia na trhu sa stala popredným dodávateľom bezpečnostných pomôcok a výrobkov určených pre starostlivosť o dieťa vo Veľkej Británii. Výrobky Lindau sa teší veľkej obľube po celom svete. Stávajú sa súčasťou dopyt obyvateľstva na mnoho rokov. Všetky produkty zodpovedajú britským, európskym i americkým normám, okrem toho prechádza ešte špeciálnym systémom testovania na pevnosť a odolnosť, aby splnili požiadavky zákazníkov a boli stále o krok pred konkurenciou. Za roky svojho pôsobenia získala spoločnosť Lindau viac než 50 rôznych ocenení za kvalitu a dizajn svojich výrobkov.