Doprava zadarmo

Little Tikes Trojkolka 4v1 - Ružová

€ 99.90 € 73.99
Tovar máme skladom!

Popis

Pre batoľatá i začínajúcich jazdcov - táto atraktívna trojkolka rastie spolu s dieťaťom!

Trojkolku možno upravovať podľa veku a schopností dieťaťa.

Najmenšie deti tlačia rodičia, zatiaľ čo deti majú nôžky pohodlne položené na opierkach. Postupne sa deti naučia používať šlapky a zatáčať, až budú schopné na trojkolke jazdiť samé. Na riadidlách je upevnený držiak na nápoje.

Súčasťou trojkolky je odnímateľné tienidlo nastaviteľné do rôznych uhlov. Pri prechádzkach vonku oceníte tiché a odolné kolieska. Trojkolka má výškovo nastaviteľnú vodiacu tyč, ktorú je možné odňať.

Samozrejmosťou je 5 bodový bezpečnostný pás. Pre najmenšie deti je trojkolka vybavená sklopnými protišmykovými opierkami na nohy. V zadnej časti nájdete veľký úložný priestor. 4 fázy nastavenia trojkolky:

Fáza 1 (od 9 mesiacov) - Pod kontrolou: rodičia deti na trojkolke tlačia, deti sú okolo pása istené bezpečnostnou opierkou, nôžky majú položené na opierkach pre nohy.

Fáza 2 (od 12 mesiacov) - Učenie: deti sa učia šliapať, ale rodičia zatiaľ kontrolujú smer trojkolky (predné koliesko zaistené, nedá sa otáčať), bezpečnostná opierka okolo pásu je stále na mieste, opierky pre nohy sklopené, deti už dosiahnu na šlapky.

Fáza 3 (od 18 mesiacov) - Rozvíjanie: odoberie sa bezpečnostná opierka, dieťa samo šliape a zatáča (predné koliesko sa dá odistiť), rodičia stále môžu jazdu kontrolovať pomocou vodiacej tyče.

Fáza 4 (od 36 mesiacov) - Nezávislosť: odoberie sa vodiaca tyč, dieťa ide samostatne pod dohľadom dospelých.

Vlastnosti

Kód: 634307
Určenia: Dievčenské
Barva: Ružová
Vek od: 1 rokov
Vek do: 3 rokov

Značka Little Tikes

Little Tikes sú kvalitné značkové hračky na záhradu, hračky pre najmenšie bábätká, batoľatá i predškolské deti. Či už sa jedná o prvé hračky pre najmenších, chodítka, odstrkovadla, hojdacie kresielka, autíčka, či šmykľavky, preliezky a domčeky na záhradu, sú všetky hračky Little Tikes bezpečné a rozvíjajú detskú predstavivosť a hravosť.