Protetika Dievčenské barefoot topánky Laredo - ružové, EUR 23

Tabuľka veľkostí

Na sklade
38,40 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1320391002

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Horúca novinka v oblasti obúvania. Barefoot topánky Laredo sú maximálne pohodlné a vďaka svojim parametrom zodpovedajú všetkým nárokom pre zdravé "bosé" obúvanie. Topánky Laredo sú vyrobené z mäkkej kože a majú praktické zapínanie na suchý zips.

Barefoot (bosé) topánky:

  • Barefoot = "naboso"

Topánky, ktoré verne napodobňujú chôdzu naboso, ktorá je pre človeka najprirodzenejšia.

  • Flexibilná podrážka s hrúbkou 3-6 mm chráni chodidlo pred mechanickým poškodením a proti vplyvom počasia. Vďaka tenkej podrážke, ktorá sa prispôsobuje chodidlu možno maximálne vnímať informácie o povrchu.
  • Anatomicky tvarovaná špička, poskytuje voľnosť prstom.
  • Topánky umožňujú zapojiť všetky svaly, šľachy i kosti chodidiel rovnako ako pri chôdzi naboso a napomáhajú tak k optimálnemu vývoju chodidla.
  • Stielka bez tvarovanej klenby
  • Nulový sklon medzi špičkou a pätou (žiadny podpätok)

Použité a testované prírodné materiály zabezpečujú zdravotnú nezávadnosť obuvi. Zdravotne nezávadná obuv PROTETIKA pôsobí aj na správne držanie tela a na celkový harmonický vývoj dieťaťa.

Vlastnosti

Kód LAREDO_fuxia_23_ss19
Určenie Dievčenské
Veľkosť EUR 23
Farba Ružová

Značka Protetika

Protetika

Spoločnosť Protetika poskytuje svojim zákazním zdravotnícku starostlivosť prostredníctvom vlastnej výroby a predaja obuvi, zdravotníckych pomôcok a ďalších produktov, ktoré vyrába na slovenský. Snaží sa o inovatívny prístup a využitie najmodernejších materiálov a postupov, tiež je členom Českej obuvnícke asociácie. Vyberte deťom kvalitné obutie, podporíte tak zdravý vývoj rast detských nožičiek.

Zdravotná obuv Protetika používa pri výrobe len atestované prírodné materiály. Tiež pôsobí na správne držanie tela a celkový harmonický vývoj dieťaťa.