Chicco Chodítko Band 16 race

77,78 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Chodítko Chicco Band je doplnené hracím pultom, ktorý podporuje motoriku dieťaťa a rozvíja jeho hravosť a fantáziu. Hrací pultík po stlačení tlačidiel svieti, vydáva rôzne zvuky a melódie. Dieťa sa tak v chodítku určite nebude nudiť. Chodítko Chicco Band je určené pre deti od 6 mesiacov veku.

Je chodítko Band bezpečné ? Pri výrobe chodítka Band bol kladený maximálny dôraz na bezpečie dieťaťa. Dieťa sa preto v chodítku nikdy nemôže prevrátiť. Chodítko Band je novo vybavené špeciálnym, spoľahlivým brzdným systémom, ktorý zodpovedá európskym štandardom.

Chodítko Band je výškovo nastaviteľné

Chodítko Band je vybavené vystuženou opierkou chrbta. Tá podporuje správne držanie tela a napomáha správnemu postoju dieťaťa. Výšku chodítka možno nastaviť do niekoľkých polôh. Chodítko je možné navyše ľahko zložiť, zložené zaberá veľmi málo miesta, takže ho doma ľahko uskladníte. Pultík možno z chodítka sňať a použiť ho samostatne: môžete ho napríklad pripevniť na postieľku alebo kočík.

Vlastnosti

Kód 79028
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Rozmery rozloženého chodítka 79x66x47 až 51 cm
Výška zloženého chodítka 24 cm
Hmotnosť 4,5 kg

Značka Chicco

Chicco Značka Chicco vznikla v roku 1958 v Taliansku. Značka sa stala známou a oceňovanou po celom vo svete. Na slovenskom trhu sa firma Chicco prvýkrát predstavila v roku 1992.
Značka Chicco ponúka tovar pre mamičky a deti. Tieto značkové, vysoko kvalitné výrobky sú potešením pre Vaše oči i peňaženku.