Sunárek detský snack jablkové krúžky 2x50g

Na sklade
1,70 € pri nákupe 1 ks
0,85 € za kus

Náš kód: 1174127

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Sunarka snacky sú skvelým obohatením jedálnička malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky a veselé chrumkanie. Veľkosť a tvar snackov je prispôsobený detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. Sunarka snacky si deti určite obľúbia.

Prirodzená chuť
Vynikajúca chuť Sunarka snackov je daná ich zložením a prirodzeným obsahom starostlivo vybraných obilnín. Sunarka prstienky s jablkovou príchuťou je možné konzumovať ako chutnú desiatu kedykoľvek počas dňa.

Vybrané cereálie
Sunarka snacky sú vyrobené z kukurice a ryže a sú prirodzene bezlepkové.

Prírodné suroviny
Snacky Sunarka sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných prírodných surovín bez použitia konzervačných látok a farbív *.

Vitamíny a vápnik
Sunarka snacky obsahujú potrebné vitamíny a vápnik. Vápnik prispieva k normálnemu rastu a vývinu kostí u detí 1 porcia 15 g (cca 33 ks snackov) obsahuje 89 mg vápnika (22% referenčnej hodnoty).

Zloženie výrobku:
kukuričná krupica 25%, kukuričná múka hladká 25%, ryžová múka 25%, cukor, uhličitan vápenatý, vitamíny (biotín, vitamín B1, B6, B2, C, kyselina listová, niacín, E, B12, kyselina pantoténová), prírodná jablčnej aróma . Môže obsahovať stopy arašidov, orechov, sóje, mlieka a obilnín s obsahom lepku (do 20 mg / kg.

Extrudovaný výrobok. Potravina pre zvláštnu výživu - potravina na obilnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 12. mesiaca. Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Uchovajte na suchom mieste pri izbovej teplote. Neskladujte v chladničke. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite, uložte na suchom a tmavom mieste a spotrebujte do 2 dní.

* Podľa zákona.

Vlastnosti

Kód 2ks-49800050
Určenie Detské
Počet kusov v balení 2
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov