Sunárek detský snack jahodové srdiečka 2x50g

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
1,75 € 1,60 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1174128

Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Sunarka snacky sú skvelým obohatením jedálnička malých detí. Vďaka svojim tvarom a lahodnej jemnej chuti sú chutnou desiatou pre prvé zúbky a veselé chrumkanie. Veľkosť a tvar snackov je prispôsobený detským ručičkám, takže dieťa ich ľahko uchopí a rozvíja tak svoju zručnosť a koordináciu pohybov. Zároveň pomáhajú učiť deti lepšie konzumovať a žuť väčšie kúsky. Sunarka snacky si deti určite obľúbia.

Prirodzená chuť
Vynikajúca chuť Sunarka snackov je daná ich zložením a prirodzeným obsahom starostlivo vybraných obilnín. Sunarka srdiečka s jahodovou príchuťou je možné konzumovať ako chutnú desiatu kedykoľvek počas dňa.

Vybrané cereálie
Sunarka snacky sú vyrobené z kukurice a ryže a sú prirodzene bezlepkové.

Prírodné suroviny
Snacky Sunarka sú vyrábané z vysoko kvalitných a prísne kontrolovaných prírodných surovín bez použitia konzervačných látok a farbív *.

Extrudovaný výrobok. Potravina pre zvláštnu výživu - potravina na obilnú výživu dojčiat a malých detí od ukončeného 12. mesiaca. Pri konzumácii nenechávajte dieťa bez dozoru. Nebezpečenstvo vdýchnutia výrobku. Uchovajte na suchom mieste pri izbovej teplote. Neskladujte v chladničke. Otvorené balenie vždy dobre uzavrite, uložte na suchom a tmavom mieste a spotrebujte do 2 dní.

* Podľa zákona.

Vlastnosti

Kód 2ks-49700050
Určenie Detské
Počet kusov v balení 2
Vek od 1 rokov
Vek do 5 rokov