Pearhead Rámček na odtlačok Naša rodina, ružový

25,27 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Súprava štyroch rámčekov potiahnutých plátnom je určená na odtlačok ručičky dieťaťa a ďalších osôb z rodiny - mamičky, otecka a súrodencov. Rámčeky na odtlačky značky Pearhead sú veľmi kvalitne spracované. Balenie obsahuje štyri rámčeky potiahnuté plátnom (vo farbách vyobrazených na produktovej fotografii) a súpravu pre vytvorenie odtlačkov. Rozmer každého z rámčekov je 25 x 25cm. S týmito rámčekmi vyčarujete rýchlo a bezpečne rodinné umelecké dielo. Odtlačok umožní uchovať spomienku na malé ručičky bábätka a kedykoľvek si pripomenúť okamihy, kedy bolo dieťa ešte malé. Už samotné vytváranie odtlačku môže byť krásnym zážitkom pre bábätko a rodičia. Vytvorenie odtlačku je rýchle, zdravotne nezávadné a výsledkom je verný odtlačok, ktorý bude celoživotnou spomienkou a zároveň krásnym doplnkom bytu či detskej izby.

Rámčeky na odtlačky môžu byť vhodným darčekom pre nastávajúcu alebo novopečenú mamičku, čerstvého otecka, ako darček k prvým narodeninám bábätka alebo ako darček k Vianociam pre mladú rodinu.

Vlastnosti

Kód 30513
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 1 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Pearhead

Pearhead

Značka Pearhead je synonymom kvalitných a unikátnych pamätných predmetov pre uchovanie spomienok na jedinečné okamihy v živote spojené s narodením bábätka. Pri vývoji produktov Pearhead, od návrhu až po výrobu je kladený dôraz na jedinečnosť a kvalitu. Celá produktová rada je charakteristická svojou dizajnovú líniou, ktorá už naprvní pohľad zaujme a odlíši sa od ostatných podobných produktov.