Befado Detské papučky s nákladiakom Speedy - šedé
-42%

Befado Detské papučky s nákladiakom Speedy - šedé , EUR 18

€ 12.69 € 7.24
Vypredané

Popis

Pohodlné chlapčenské papučky s motívom autíčka. Praktické a rýchle zapínanie na suchý zips. Tieto papučky zodpovedajú ortopedickým požiadavkám a zásadám zdravého obúvania a majú protišmykovú podrážku. Vkladacia stielka je vybavená komfortné tlmiacou vrstvou a Klenková podporou. Obuv je designovaná v súlade najmodernejšími módnymi trendmi, vrátane podošvy, ktorá chráni prednú časť pred rýchlym opotrebovaním.

 

Vlastnosti

Kód: 112p114 18
Určenia: Chlapčenské
Výška obuvi: Členková
Vrchný material: Textil
Veľkosť: EUR 18
Vek od: 0 rokov
Vek do: 0 rokov
Vonkajší materiál: koža
Materiál podrážky: termoplastický elastomér
Zapínanie: na suchý zips

Značka Befado

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.

Obuv Befado je držiteľom atestácie "Zdrowa stopa" a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v SR (inštitút pre testovanie a certifikáciu). Obuv Befado sa navrhuje v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.