Ren But Chlapčenské papučky s futbalovou loptou - tmavo modré
-37%

Ren But Chlapčenské papučky s futbalovou loptou - tmavo modré , EUR 35

€ 13.67 € 8.48
Vypredané

Popis

Parádne detské papučky v tmavo modrom prevedení sú tou najlepšou voľbou pre prvé krôčiky vášho dieťatka. Papučky majú pružné gumičky cez priehlavok a zdobí ich potlač so skateboardistom. Sú vyrobené z priedušnej bavlnenej tkaniny. Vďaka pevnému opätku je zaistená stabilita detského chodidla. Vnútri papučky je vložená antibakteriálna profylaktická vložka vyrobená z prírodnej kože a peny, ktorá eliminuje otrasy pri chôdzi. Výrobca je držiteľom certifikátu "Zdrowa Stopa" (slovensky zdravé chodidlo), čo je obdoba českej Žirafy. S týmito papučkami nemôžete šliapnuť vedľa ani vy, ani vaši najmenší.

Vlastnosti

Kód: 33-371__-0235_35
Výška obuvi: Nízka
Typ zapínanie: Nazúvacie
Vonkajší materiál: Textil
Určenia: Chlapčenské
Veľkosť: EUR 35
Barva: Modrá

Značka Ren But

Značka Ren But sa pohybuje na trhu s detskou obuvou už od roku 1994. Značka pri výrobe používa materiály najvyššej kvality a samozrejme tiež sleduje aktuálne módne trendy. Obuv Ren But dostala certifikátmi CLPO Zdrowa Stopa, ktoré sú udeľované iba kvalitné a vyhovujúce obuvi umožňujúce zdravý vývoj detskej nožičky.

Firma tiež získala v roku 2012 prestížnu cenu Quality Award 2011 v kategórii Produkt za obuv pre deti a mládež. Cena bola udelená Poľským centrom pre testovanie a certifikáciu.