RAK Chlapčenské pruhované papučky - modré
-42%

RAK Chlapčenské pruhované papučky - modré , EUR 25

€ 14.50 € 8.32
Vypredané

Popis

Veselé pruhované papučky v tyrkysovom prevedení doprajú vašim deťom pohodlie na každom krôčiku. Papučky sú ľahké, pružné, vyrobené z kvalitného priedušného textilu, ktorý sa dokonale prispôsobí tvaru nohy. Topánočky majú gumotextilné pásik cez priehlavok. Stielka papučky je vyrobená v kombinácii s anatomicky tvarovaným Klenk, čo zabezpečuje dieťaťu pohodlnú a bezpečnú chôdzu a podporuje zdravý vývoj nohy.

Papučky RAK majú certifikát o zdravotnej a hygienickej nezávadnosti. Okrem toho boli posudzované komisiou zloženou z ortopéda, detského lekára, modelárov a špecialistov na výrobu obuvi, na základe čoho získali licenciu na používanie ochrannej známky "Žirafa" a "Česká kvalita".

Vlastnosti

Kód: 943022 TM_25
Vonkajší materiál: Textil
Typ zapínanie: Nazúvacie
Výška obuvi: Nízka
Certifikát: Žirafa
Určenia: Chlapčenské
Veľkosť: EUR 25
Barva: Tyrkysová

Značka RAK

Značka RAK vie, čo detské nôžky potrebujú k správnemu a zdravému rastu. Topánočky sú vyrobené z kvalitných prírodných materiálov, s flexibilnou podrážkou, vystuženou pätou a mäkkú, anatomicky tvarovanou stielkou. Všetky modely prešli náročným certifikačným procesom a posúdením Komisiou zdravotne nezávadného obúvania.