Ren But Detské kockované papučky s kytičkou - farebné
-60%

Ren But Detské kockované papučky s kytičkou - farebné , EUR 25

€ 14.51 € 5.78
Vypredané

Popis

Roztomilé kockované papučky pre všetky malé detičky, ktoré sa nemôžu dočkať svojich prvých krôčikov. Sú vyrobené z vysoko akostnej bavlnenej tkaniny, vďaka ktorej sú dokonale priedušné. Vďaka pevnému opätku je zaistená stabilita detského chodila. Vnútri papučky je vložená antibakteriálna profylaktická vložka vyrobená z prírodnej kože a peny, ktorá eliminuje otrasy pri chôdzi. S týmito Papučky nemôžete šliapnuť vedľa ani vy, ani vaši najmenší.

Zaväzovanie na šnúrky. Výrobca je držiteľom certifikátu "Zdrowa Stopa" (slovensky zdravé chodidlo), čo je obdoba českej Žirafy.

Vlastnosti

Kód: 13-108_L-0389-25
Vonkajší materiál: Textil
Vrchný material: Textil
Materiál podrážky: Syntetika
Typ zapínanie: Šnúrky
Výška obuvi: Členková
Určenia: Detské
Veľkosť: EUR 25

Značka Ren But

Značka Ren But sa pohybuje na trhu s detskou obuvou už od roku 1994. Značka pri výrobe používa materiály najvyššej kvality a samozrejme tiež sleduje aktuálne módne trendy. Obuv Ren But dostala certifikátmi CLPO Zdrowa Stopa, ktoré sú udeľované iba kvalitné a vyhovujúce obuvi umožňujúce zdravý vývoj detskej nožičky.

Firma tiež získala v roku 2012 prestížnu cenu Quality Award 2011 v kategórii Produkt za obuv pre deti a mládež. Cena bola udelená Poľským centrom pre testovanie a certifikáciu.