Ren But Dievčenské bodkované papučky - farebné
-34%

Ren But Dievčenské bodkované papučky - farebné , EUR 21

€ 12.93 € 8.48
Vypredané

Popis

Roztomilé detské papučky s bodkami sú tou najlepšou voľbou pre prvé krôčiky vášho dieťatka. Na špičke majú vetranie a zapínajú sa na opasok so suchým zipsom. Sú vyrobené z vysoko akostnej bavlnenej tkaniny, vďaka ktorej sú dokonale priedušné. Vďaka pevnému opätku je zaistená stabilita detského chodidla. Vnútri papučky je vložená antibakteriálna profylaktická vložka vyrobená z prírodnej kože a peny, ktorá eliminuje otrasy pri chôdzi. Výrobca je držiteľom certifikátu "Zdrowa Stopa" (slovensky zdravé chodidlo), čo je obdoba českej Žirafy. S týmito Papučky nemôžete šliapnuť vedľa ani vy, ani vaši najmenší.

Vlastnosti

Kód: 13-143__-0562-21
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 21
Barva: Farebná

Značka Ren But

Značka Ren But sa pohybuje na trhu s detskou obuvou už od roku 1994. Značka pri výrobe používa materiály najvyššej kvality a samozrejme tiež sleduje aktuálne módne trendy. Obuv Ren But dostala certifikátmi CLPO Zdrowa Stopa, ktoré sú udeľované iba kvalitné a vyhovujúce obuvi umožňujúce zdravý vývoj detskej nožičky.

Firma tiež získala v roku 2012 prestížnu cenu Quality Award 2011 v kategórii Produkt za obuv pre deti a mládež. Cena bola udelená Poľským centrom pre testovanie a certifikáciu.