Ren But Dievčenské papučky s bielou kytičkou - šedo-ružové
-55%

Ren But Dievčenské papučky s bielou kytičkou - šedo-ružové , EUR 27

€ 12.93 € 5.78
Vypredané

Popis

Roztomilé papučky v šedom prevedení v dizajne balerínok s bielym kvietkom. Sú vyrobené z vysoko akostnej bavlnenej tkaniny, vďaka ktorej sú dokonale priedušné. Vďaka pevnému opätku je zaistená stabilita detského chodila. Vnútri papučky je vložená antibakteriálna profylaktická vložka vyrobená z prírodnej kože a peny, ktorá eliminuje otrasy pri chôdzi. Papučky majú pružné gumičky cez priehlavok. Výrobca je držiteľom certifikátu "Zdrowa Stopa" (slovensky zdravé chodidlo), čo je obdoba českej Žirafy. S týmito Papučky nemôžete šliapnuť vedľa ani vy, ani vaši najmenší.

Vlastnosti

Kód: 33-414_L-0544-27
Vonkajší materiál: Textil
Vrchný material: Textil
Materiál podrážky: Syntetika
Typ zapínanie: Nazúvacie
Výška obuvi: Nízka
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 27
Barva: Ružová

Značka Ren But

Značka Ren But sa pohybuje na trhu s detskou obuvou už od roku 1994. Značka pri výrobe používa materiály najvyššej kvality a samozrejme tiež sleduje aktuálne módne trendy. Obuv Ren But dostala certifikátmi CLPO Zdrowa Stopa, ktoré sú udeľované iba kvalitné a vyhovujúce obuvi umožňujúce zdravý vývoj detskej nožičky.

Firma tiež získala v roku 2012 prestížnu cenu Quality Award 2011 v kategórii Produkt za obuv pre deti a mládež. Cena bola udelená Poľským centrom pre testovanie a certifikáciu.