Befado Dievčenské papučky so srdiečkami a mašľou Blanca - šedé
-34%

Befado Dievčenské papučky so srdiečkami a mašľou Blanca - šedé , EUR 29

€ 12.69 € 8.33
Vypredané

Popis

Roztomilé papučky v podobe týchto šedých balerínok so srdiečkami si vaše dievčatko zamiluje na prvý pohľad. Topánočky sú vyrobené z vysoko kvalitných prírodných materiálov. Mäkká stielka z prírodnej kože a ľahká, pružná, protišmyková podrážka zaistí vášmu chlapčekovi pohodlie na každom kroku. Vďaka pružnému pásku cez priehlavok sa topánka dobre prispôsobí výške priehlavku a tvaru chodidla. Spevnená päta fixuje chodidlo v správnej polohe. V letných mesiacoch botky využijete ako klasické vonkajšie obutie. Celoročne sú vhodné aj ako papučky do interiéru.

Vlastnosti

Kód: 193X044_29
Vonkajší materiál: Textil
Vrchný material: Textil
Výška obuvi: Nízka
Typ zapínanie: Nazúvacie
Certifikát: Zdrowa stopa
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 29
Barva: Sivá

Značka Befado

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.

Obuv Befado je držiteľom atestácie "Zdrowa stopa" a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v SR (inštitút pre testovanie a certifikáciu). Obuv Befado sa navrhuje v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.