Befado Dievčenské pruhované tenisky s mačičkou Maxi - modro-biele
-30%

Befado Dievčenské pruhované tenisky s mačičkou Maxi - modro-biele , EUR 19

€ 18.15 € 12.69
Vypredané

Popis

Roztomilé pruhované tenisky v členkové prevedení poteší každú malú slečnu. Naviac je zdobí roztomilá mačička a ružová mašlička. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke. Papuče sú vyrobené z kvalitných prírodných a priedušných látok. Majú nízky klinovitý podpätok a širokú vysokú špičku, ktorá zaručí voľný pohyb prstov. Vystužená zadná časť botky stabilizuje pätu. Praktické a pohodlné obúvanie zaistí zapínanie na suchý zips. Odvetraná podrážka zaisťuje odvod nadmernej vlhkosti a priedušnosť topánky a tým aj pohodlie pre celodenné nosenie, či už doma alebo v škôlke.

 

Vlastnosti

Kód: 212P047_19
Typ zapínanie: Suchý zips
Výška obuvi: Členková
Certifikát: Zdrowa stopa
Vonkajší materiál: Textil
Vrchný material: Textil
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 19
Barva: Modrá

Značka Befado

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.

Obuv Befado je držiteľom atestácie "Zdrowa stopa" a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v SR (inštitút pre testovanie a certifikáciu). Obuv Befado sa navrhuje v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňa najnovšie trendy dizajnu a je vyrábaná pomocou najmodernejších technológií.