Befado Dievčenské pruhované papučky s mačičkou Maxi - modro-biele
-25%

Befado Dievčenské pruhované papučky s mačičkou Maxi - modro-biele , EUR 23

€ 14.78 € 11.07
Vypredané

Popis

Roztomilé pruhované papučky v členkovom prevedení potešia každú malú slečnu. Naviac ich zdobí roztomilá mačička a ružová mašlička. Prezuvky zodpovedajú všetkým nárokom kladeným na zdravé a pohodlné obutie doma aj v škôlke. Papuče sú vyrobené z kvalitných prírodných a priedušných látok. Majú nízky klinovitý podpätok a širokú vysokú špičku, ktorá zaručí voľný pohyb prstov. Vystužená zadná časť topánočky stabilizuje pätu. Praktické a pohodlné obúvanie zaistí zapínanie na suchý zips. Odvetraná podrážka zaisťuje odvod nadmernej vlhkosti a priedušnosť topánky a tým aj pohodlie pre celodenné nosenie, či už doma alebo v škôlke.

Obuv Befado je držiteľom atestácie Zdrowa stopa a certifikátu štátneho skúšobného inštitútu ITC Zlín v ČR. Topánočky Befado sú navrhované v spolupráci s detskými ortopédmi, spĺňajú najnovšie trendy dizajnu a sú vyrábané pomocou najmodernejších technológií.

Vlastnosti

Kód: 212P047_23
Typ zapínanie: Suchý zips
Výška obuvi: Členková
Certifikát: Zdrowa stopa
Vonkajší materiál: Textil
Určenia: Dievčenské
Veľkosť: EUR 23
Barva: Modrá

Značka Befado

Topánky značky Befado sú synonymom pre rozvoj, zdravie a pohodlie malých nôh. Befado spája skúsenosti a moderné technológie s najnovšími trendmi dizajnu. Cieľom je výroba vysoko kvalitnej obuvi, ktorú oceňujú zákazníci po celom svete. Obuv Befado je vyrobená v spolupráci s lekármi a ortopédmi z Ústavu obuvníckeho priemyslu v Krakove.