Baby Einstein Hojdacie lehátko vibrujúce s melódiou Neighborhood Symphony 0m +, do 18 kg

Doprava zadarmo −21 %
Na sklade
Doprava zadarmo
83,27 € 65,42 € pri nákupe 1 ks

Náš kód: 1104178

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Toto zábavné lehátko prehráva nielen hudobné zvuky a klasické melódie, ale má aj upokojujúce vibrácie. Hračky možno ľahko odňať, aby sa s nimi mohli deti hrať na cestách. 2 nastaviteľné polohy, odnímateľná hrazda s hračkami. Možnosť hojdania alebo stabilnej pozície. Vhodné do 18 kg.

Vlastnosti

Kód 10928-3
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov
Počet kusov v balení 1

Značka Baby Einstein

Značka vznikla pred viac ako pätnástimi rokmi prostredníctvom mamičky, ktorá túžila zdieľať svoju lásku k umeniu a humanitným vedám so svojim bábätkom. Z tohto skromného začiatku sa rozrástla na celý rad jedinečných a výnimočne kreatívnych výrobkov pre malé deti, ktoré si možno predstaviť.

Spoločným menovateľom celého radu je: zvedavosť mladých detí - a priania rodičov po celom svete, ich zvedavosť ukojiť.

Filozofia: Čím sa výrobky Baby Einstein líši od ostatných? Sú to zložky, z ktorých sú naše výrobky tvorené. Hudba. Umenie. Jazyk. Príroda. Život.

HUDBA: V rozsahu od upokojenie k stimulácii, výber hudby zapojí detský zmysel pre rytmus, intonáciu a harmóniu. Zároveň má dieťa veľa interaktívnej zábavy na dosah ruky.

UMENIE: Obrázky sú často čerpané z reálneho sveta - jasná, čistá grafika navrhnutá pre rozvoj zrakových dráh.

JAZYK: Slová, písaná alebo hovorená, sú prezentovaná v troch jazykoch - angličtine, španielčine a francúzštine - deti sú tak od začiatku zoznamujú s bohatou, pestrou slovnou zásobou.

PRÍRODA: Deti sú prirodzene fascinované zvieratami a prostredím v ktorom žijú. Či už sú na farme, safari, alebo predo dvermi detskej izby, deti milujú objavovanie svojich obľúbených chlpatých kamarátov.

TVARY & ČÍSLA: Od jednej guľaté kľučky dverí k dvom hranatým knihám. Tvary a čísla sú v živote bábätka úplne všade a povzbudzujú na skúmanie sveta.