HiPP BIO Prvé Bylinkový čaj - NOVÝ

3,23 € pri nákupe 1 ks
0,22 € za kus
Vypredané

Náš kód: 1173887

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

BIO prvý bylinkový čaj je vhodný pre bábätká od ukončeného 1. týždňa. Bez pridaného cukru, je jemný a upokojujúce. Balenie obsahuje 15 sáčkov (jednotlivé sáčky sú samostatne balené). Z jedného vrecka možno pripraviť až 2 a viac porcií, tzn. celé balenie tak môže obsahovať 30 až viac porcií (podľa množstva použitej vody: 200 ml vody = celý sáčok, 100 ml vody = pol sáčku). Čaj možno pripraviť v studenej aj teplej forme. Čaj je šetrný k detským zúbkom.

Príprava: 100 ml / 200 ml pitnej prevarenej alebo dojčenskej vody nalejeme do dojčenskej fľaše alebo hrnčeka. Do fľaštičky / hrnčeka vsypeme bylinkový extrakt zo sáčku. Do 200 ml vsypeme celý sáčok, do 100 ml vsypeme pol sáčku. Pred podávanie v teplej forme skontrolujte teplotu.

  • 15 samostatne balených sáčkov - až 30 porcií
  • 100% extrakt z bylinkového čaju
  • bez cukru
  • bez lepku
  • Pre doplnenie pitného režimu - 1-2 porcie / deň u detí
  • Pre doplnkovú hydratáciu (napr. Potenie)
  • Tento nápoj bol ocenený nezávislou asociáciou Aktion zahnfreundlich eV "šťastným zúbky"

Vlastnosti

Kód 3643
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 12 rokov
Počet kusov v balení 15

Značka HiPP

HiPP

Spoločnosť HiPP je viac ako päť desaťročí synonymom uvedomelej a citlivej diskusie o témach prírody, humánnosti a ekonomiky. Claus Hipp vždy osobne ručil za prvotriednu kvalitu každého produktu svojej spoločnosti.

Spoločnosť HiPP využíva výlučne ekologické suroviny pestované v súlade s nariadením ES o ekologickom poľnohospodárstve. Okrem toho všetky produkty podstupujú dodatočné, veľmi prísne kontroly, pretože vieme, že samotné logo EÚ pre BIO potraviny dostatočne negarantuje, že produkty vôbec neobsahujú škodlivé látky.

Okamžite po dodaní absolvujú všetky suroviny prvé testy na prítomnosť škodlivých látok. Ak sa objavia akékoľvek námietky, suroviny sa neakceptujú. Primárnym cieľom je spracovávať surovinový materiál iba vtedy, ak neobsahuje vôbec žiadne škodlivé látky. Preto suroviny testují na prítomnosť 850 rozličných zvyškov. Firemné laboratórium HiPP v Pfaffenhofene patrí už veľa rokov medzi popredné inštitúcie na poli analýzy pesticídov v Európe.

Do pohárikov sa dostane iba potravina, ktorá prešla prísnym kontrolným systémom. Až potom si produkt zaslúži niesť HiPP BIO pečať.