HiPP Mama Čaj pre dojčiace matky 200g

Na sklade
2,91 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
156 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

HiPP Mama BIO Čaj pre dojčiace matky môže užívať ku koncu tehotenstva a počas obdobia dojčenia. Odporúčame 3-6 hrnčekov počas dňa v období dojčenia. Čaj je vyrobený v spolupráci s pôrodnými asistentkami a obsahuje bylinky zo striktne kontrolovanej BIO produkcie. V praktickom balení pre uchovanie arómy byliniek.

  • Nápoj v prášku obsahuje vybranú zmes bylín ako je fenikel, aníz alebo rasca, ktoré sú známe tým, že podporujú tvorbu mlieka. Týmto chutným nápojom pokryjete zvýšenú potrebu príjmu tekutín v odbdobí dojčenia.
  • bez lepku
  • neobsahuje laktózu
  • neprifarbený, umelých aróm a konzervačných látok

Návod na prípravu: Čajový sáčok zalejte cca 200ml vriacej pitnej vody a nechajte lúhovať 5 - 8 minút. Schlaďte na teplotu vhodnú na pitie (cca 37 ° C). Možno podávať horúci aj studený. Ďalšie informácie ako napr. Prísady, nájdete na etikete.

Vlastnosti

Kód CZ2342-01
Určenie Unisex
Vek od 18 rokov
Vek do 99 rokov

Značka HiPP

HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.