Bebivita Ovocný čaj - Instantný 200g

2,50 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1176777

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Ovocný čaj - instantný

200 g, od ukončeného 5. mesiaca

Instantné nápoje Bebivita slúžia na doplnenie tekutín v období prikrmovania. Dobre chutia, sú prospešné a ľahko stráviteľné. Šťavy sú vďaka nekyslému ovociu obzvlášť jemné a osviežujúce.

  • bez lepku
  • Bez prídavku farbív *
  • Bez prídavku konzervačných látok *

* Všetka dojčenská a detská výživa podľa zákona

Štandardné riedenie: 100 ml pitnej vody a 2 g instantného čaju.  

Zloženie: cukor, dextróza, ibištekový extrakt, sušená pomarančová šťava, sušená čerešňová šťava, grepový koncentrát, prírodná pomarančová aróma, maltodextrín, sušená červená repa.

Dôležité upozornenia:

... pre zuby Vášho dieťaťa - tento nápoj obsahuje sacharidy, ktoré pri častom a trvalom pití z fľaše s cumlíkom môžu spôsobiť vznik zubných kazov. Preto nepodávajte fľašu dieťaťu ako náhradu cumlíka. Fľaša vždy držte sami a plynule dávajte dieťaťu napiť. O pravidelnú starostlivosť o zuby sa starajte už od prvých zúbkov. Od 8. mesiaca zvykajte dieťa na pitie z hrnčeka.

Vlastnosti

Kód E1788
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Bebivita

Bebivita

Bebivita je nemecká značka dojčenskej a detskej výživy, ktorá ponúka rodičom a ich deťom vysokú kvalitu produktov, v mnohých chutných variantách, za priaznivé ceny. Každý výrobok Bebivita obsahuje cenné živiny (vitamíny a minerály), ktoré sú presne prispôsobené požiadavkám dieťaťa.