Knitwits Dievčenská čiapka Mačka - čierna

€ 43.60 € 36.33
Vypredané

Popis

S čiapkami Knitwits ™ dáte všetkým najavo, aké zviera v sebe ukrývate! Produkty sú vyrobené z veľmi kvalitnej prírodnej vlny z Nového Zélandu. Táto vlna obsahuje látku zvanú lanolín, ktorá zaisťuje odolnosť doplnkov voči vode a zároveň podporuje ich samočistiaci efekt. Fleecová podšívka v každej čiapke Knitwits ™ zaisťuje komfort a udržuje teplo pre Vaše pohodlie v chladnom počasí.

Veľkosť ideálne pre deti medzi 2 - 5 rokmi. Priemerný obvod čiapky pre deti je 50 cm

Knitwits podporujú tzv. Spravodlivý obchod (fair trade). Svoju výrobu presúvajú do krajín tretieho sveta a prinášajú tak pracovné príležitosti do miest, kde je to naozaj potrebné. Každá čiapka je starostlivo ručne vyrobená šikovnými remeselníkmi z Nepálu. Firma sa potom delí s remeselníkmi o svoje zisky a pomáha tak zvyšovať ich životnú úroveň.

Vlastnosti

Kód: AK1169
Určenia: Detské
Materiál: pletenina - 100% vlna z Nového Zélandu, podšívka - 100% polyester (flees)
Vlastnosti: vodeodolnosť (vlna obsahuje prírodnú látku lanolín)
Priemerný obvod čapice: 50 cm

Značka Knitwits

Produktový rad Knitwits ™ bola vyvinutá pod ochrannou známkou Active America Corp v roku 2005 a rozšírila tak existujúcu ponuku veľmi úspešnej kanadskej firmy DeLux, ktorá navrhuje módne a vysoko kvalitné čiapky a klobúky. Knitwits ™ je značka, ktorá sa chce odlíšiť od bežných produktov, ktoré sú k dostaniu na svetovom trhu.