David Fussenegger MAJA deka BIO 75x100 cm bambi modrá
-44%

David Fussenegger MAJA deka BIO 75x100 cm bambi modrá

€ 32.69 € 18.14
Vypredané

Popis

Extra jemné veselé deky vyrobené z bio bavlny sú špeciálne vhodné pre deti so sklonom k alergiám, nedráždia pokožku a vďaka vyššiemu stupňu priedušnosti ponúkajú najlepšiu starostlivosť o malých spáčov. Deku využijete v kočíku i postieľke. Špeciálna technológia velour je potom vlajkovou loďou firmy David Fussenegger. Produkty z tohto materiálu sú maximálne hrejivé, jemné na dotyk a mäkké.

Vlákno bio bavlny má viac páperia, ktoré nie je zaťažené užitím chemikálií. Tkaniny z bio bavlny majú vyšší stupeň priedušnosti, nedráždia pokožku a nespôsobujú alergickú reakciu. Vďaka tomu sú výrobky z organickej bavlny vhodné aj pre deti náchylné k alergiám.

Stále rastúce povedomie spotrebiteľov o potrebe ekologicky šetrných výrobkov, ktoré navyše chránia pokožku detí aj dospelých, sú výzvou spoločnosti vyvíjať a vyrábať produkty s prísnymi a dôkladne kontrolovanými podmienkami pre udelenie certifikátu GOTS. Tieto produkty spoznáte podľa umiestnenia GOTS loga.

  • obšitie lemu je spracované ručnou technológiou
  • prvotriedna rakúska kvalita
  • použitý materiál je certifikovaný a spĺňa požiadavky ÖKO-TEX 100 Standard
  • certifikát GOTS

Vlastnosti

Kód: 9805
Určenia: Chlapčenské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 5 rokov
Rozmery: 100 x 75 cm
Materiál: 100% organická bavlna

Značka David Fussenegger

Značka David Fussenegger ponúka vysoko kvalitné produkty z vyčesávanie bavlny najvyššej kvality v širokej škále uplatnenie. V bohatej ponuke nájdete deky letné aj zimné, pre čas spánku alebo trávenia voľného času.