Babybjörn Prikrývka k nosidlu Black

€ 32.55
Vypredané

Popis

BabyBjörn prikrývka na nosidlo je dokonalý doplnok, ktorý udrží Vaše dieťa v teple a suchu v chladnom i mrazivom počasí. Je vyrobená z mäkkého a pružného fleecu, ktorý má vodeodolnú a vetruodolnou úpravu povrchu, zatiaľ čo je zachovaná aj dokonalá priedušnosť. Kapucňa je odnímateľná, čím robí prikrývku veľmi prispôsobiteľnou počasiu. Prikrývku na nosidlo môžete používať vo všetkých polohách - keď máte dieťa čelom k sebe, aj keď sa pozerá dopredu. Svoje dieťa môžete tiež vybrať z nosidla, bez toho aby ste predtým museli prikrývku odstrániť.

Prikrývku môžete používať so všetkými modelmi našich nosidiel (Original, Air, Active, Synergy), okrem Comfort carrier.
Textílie, ktoré prichádzajú do styku s dieťaťom, sú testované a schválené podľa Oeko - Tex Standard 100, Trieda 1 pre detské výrobky. Sú garantovane bezpečné pre citlivú detskú pokožku a nemôžu spôsobiť alergie.

Vlastnosti

Kód: 60-028056A
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Materiál: 100% polyester
Starostlivosť: Perte v práčke na 40 °. Umývajte zvlášť s jemným umývacím prostriedkom, nepoužívajte bieliace prostriedky.

Značka Babybjörn

Švédska firma BabyBjörn sa snaží už viac ako 50 rokov zjednodušiť život váš i Vášho dieťaťa vytváraním inovačných výrobkov pre deti do 3 rokov. Pri vývoji výrobkov berie firma BabyBjörn vždy ohľad na potreby detí a ich rodičov.