Gogen CAM MAXI KAMERA B, outdor kamera

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
43,60 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 840879

Doručenie zadarmo
pri osobnom odbere
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Akčná detská kamera s obrazovým 1.3 "CMOS senzorom, HD rozlíšenie 1280 x 720 bodov (30 snímok za sekundu), senzor 5 MPx pre fotografie, externá pamäť Micro SDHC karta do 32 GB, JPEG, AVI video, LCD displej 1,77", zabudovaný mikrofón, USB, 440 mAh batéria, vodotesný kryt pre natáčanie pod vodou, súprava príslušenstva zadarmo.

 

Akčná kamera Gogen MAXI

Nechajte svoje deti experimentovať. Čakajú na vás neočakávane možnosti s perfektnou HD akčnou kamerou Gogen MAXI. Natočíte adrenalínové zážitky, či už športujete vo vode, či na súši, ale aj rodinné záznamy z dovoleniek. Kamera je ponúkaná v mnohých farebných variáciách, vyberie si tak úplne každý. Kamera disponuje veľkým množstvom príslušenstva, ktoré je k nej dodávané, môžete tak bezpečne natáčať úplne všetko.

Fotografie a módy snímania

Fotografie potom vyfotíte s rozlíšením 5 Mpx, u snímok máte navyše voľbu rozlíšenia pri fotení. Všetko uložíte na externú pamäť vložením Micro SDHC karty do veľkosti až 32 GB. Pre prezeranie fotiek a videí má kamera integrovaný LCD displej s veľkosťou 1,77 ".

Praktické príslušenstvo

Ku kamere zadarmo dostanete tiež celý rad príslušenstva, môžete tak nepretržite nahrávať za akýchkoľvek podmienok po pripevnení buď na helmu, alebo na bicykel. Ako príslušenstvo tu nájdete rôzne puzdrá, ako je vodotesné na vodné športy a natáčanie pod vodou, univerzálne púzdro, držiaky na helmu či riadidlá bicykla a samozrejme prepojovací USB kábel.

Kľúčové vlastnosti

Akčná kamera pre deti ponúkne ostré a kvalitné video v HD rozlíšenie 1280 x 800 bodov vďaka 1.3 "CMOS snímača. Dáta je možné ukladať len na externú Micro SDHC kartu až do veľkosti 32 GB. Snímky možno snímať aj so 12 Mpx, ponúkne sekvenčné snímanie a časovanie snímok. Balenie obsahuje, tiež veľké množstvo príslušenstva. Zabudovaná 440 mAh batéria sa nabíja pomocou synchronizačného USB kábla.

Rozmery kamery sú 92 x 65 x 40 mm a jej hmotnosť je 260 gramov.

 

Technické parametre

Maximálne rozlíšenie snímacieho senzora v pixeloch: 1 300 000

Uhlopriečka LCD panelu [palce]: 1,77

Záznam

Záznamové médium: SDHC

Parametre prijímacieho čipu

Typ snímacieho senzora: CMOS

Maximálne rozlíšenie snímacieho senzora v pixeloch: 1 300 000

Špeciálne funkcie

Outdoor: Áno

Displej

Uhlopriečka LCD panelu [palce]: 1,77

Základné parametre

Záznam zvuku: Áno

Digitálne fotografovanie: Áno

Typ kamery: Outdoor

Farba: modrá

Rozhranie: micro USB

Ďalšie informácie

Výrobca: GoGEN

Kód výrobcu: GOGMAXIKAMERAB

EAN: 8592417055053

Poruchovosť: nie je známa

 

 

Vlastnosti

Kód 179923
Určenie Chlapčenské
Farba Modrá