Vtech Kidizoom Smart Watch - ružové

−46 %
88,89 € 47,19 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Kidizoom® Smart Watch, to je váš obľúbený fotoaparát KIDIZOOM vo veľkosti náramkových hodiniek s prehľadným dotykovým displejom. Vie všetko, na čo ste zvyknutí od fotoaparátov Kidizoom, a to vrátane vkladania efektov priamo na displeji fotoaparátov. Natáča video a má zabudovaný aj menič hlasu! Môžete využiť aj stopky, časovač a samozrejme aj zobrazenie aktuálneho času!

Kidizoom Smart Watch má vstavanú Li-ion polymérovú batériu a nabíja sa cez Mikro USB kábel, ktorý je súčasťou Kidizoom® Smart Watch.

Foťák a videokamera

Po stlačení tlačidla spúšte na boku hodiniek Kidizoom® Smart Watch sa z vás stanú naozajstní špióni! Pomocou dotykového displeja Kidizoom® Smart Watch, môžete ľahko prepínať medzi fotoaparátom a videokamerou! Navyše pomocou funkcie trikov, urobíte z vašich fotiek aj videí nezameniteľný originál!

Záznamník hlasu s meničom

Nahrajte si vlastný zvukový záznam na hodinkách Kidizoom® Smart Watch a skúste ho napríklad aj upraviť s naším skvelým meničom hlasu!
Ak si chcete užiť naozajstnú srandu, použite zabudovaný menič hlasov a smiechom sa možno neudržíte! Vyberajte z 5-tich rôznych variantov zmeny hlasu a všetko si nezabudnite uložiť!

Hry

Ako je už zvykom u výrobkov značky Vtech, tak tiež hodinky Kidizoom® Smart Watch majú zabudované hry, ktoré cvičia postreh, rozvíja logické myslenie a podporujú aj jemnú motoriku prstov.
Zahrať si môžete na detektíva, skladať puzzle a alebo chytiť tancujúce notu. Všetko hráte priamo na dotykovom displeji vašich hodiniek!

Stopky a časovač

Objavte ďalšie funkcie Kidizoom® Smart Watch. Časovač alebo stopky! Jednoduchým spôsobom môžete merať čas alebo ho odpočítavať. Navyše si vyberajte z 10-tich zábavných motívov, ktoré stopky a časovač ponúka!

Hodiny

Kidizoom® Smart Watch ponúka naozaj obrovské množstvo zobrazenie času. Vyberať si môžete z analógového alebo digitálneho zobrazenia. Naviac pre každé zobrazenie si môžete vyberať z desiatok motívov a farebných schém!

Budík

Funkcia budíka v hodinkách Kidizoom® Smart Watch je úplne úžasná a originálne. Nielen, že môžete vyberať z množstva úžasných motívov a zvukov budíka. Vy si môžete aj nahrať vlastný zvuk budenia! Treba hlas otecka :-)

Hodinky Kidizoom® Smart Watch ponúka veľa zábavy aj bezpečné hry pre deti už od 4 rokov. Tak ako je zvykom u všetkých výrobkov značky Vtech, aj tento výrobok spĺňa vysoké nároky na kvalitu aj extrémne vysokú odolnosť. Výrobok má splnené všetky potrebné certifikácie vyžadované v SR, EÚ aj USA pre použitie výrobku ako hračky pre deti.

Je hračka bezpečná? Hračka spĺňa najprísnejšie kritériá pre hračku a jej používanie je absolútne bezpečné. Zodpovedá normám SR a EÚ a má vystavené riadne atesty aj vyhlásenie o zhode.

Vlastnosti

Kód 80-155753
Určenie Detské
Vek od 3 rokov
Vek do 5 rokov