HiPP Detské pleťové mlieko 350ml
-19%

HiPP Detské pleťové mlieko 350ml

€ 4.18 € 3.35
Tovar máme skladom!

Popis

Každodenná jemná starostlivosť s HiPP Babysanft Detským pleťovým mliekom s prírodným BIO mandľovým olejom chráni pokožku Vášho bábätka proti vonkajším vplyvom a pomáha uchovávať prirodzenú rovnováhu pokožky. Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná. Hipp Babysanft Detské pleťové mlieko s HiPP ochranou pokožky sa výborne rozotiera, rýchlo sa vsakuje a vracia jemnej detskej pokožke jej vlhkosť. Ideálny aj pre citlivú pokožku dospelých.

Vlastnosti

Kód: CZ9580
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Vlastnosti: jemne ošetruje a dodáva dostatok vlhkosti obsahuje vysoko kvalitný BIO mandľový olej bez minerálnych olejov bez aromatických látok vyvolávajúcich alergie bez éterických olejov bez škodlivých PEG-emulgátorov bez živočíšnych zložiek bez alkoholu

Značka HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.