HiPP Krém na tvár a telo 75ml
-19%

HiPP Krém na tvár a telo 75ml

€ 2.91 € 2.33
Tovar máme skladom!

Popis

Každodenná jemná starostlivosť s HiPP Babysanft Detským krémom na tvár a telo s prírodným BIO mandľovým olejom chráni pokožku Vášho bábätka proti vonkajším vplyvom. HiPP Babysanft Detský krém na tvár a telo je správnou voľbou pre intenzívnejšiu starostlivosť o tvár a ruky, teda partie, ktoré sú častejšie vystavené vonkajším vplyvom. Rýchlo sa vsakuje a pomocou HiPP® ochrany pokožky podporuje jej prirodzenú rovnováhu. Znášanlivosť s pokožkou dermatologicky testovaná. Ideálny aj pre citlivú pokožku dospelých.

Vlastnosti

Kód: CZ9620
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 2 rokov
Vlastnosti: intenzívne ošetruje a spoľahlivo chrání obsahuje vysoko kvalitný BIO mandľový olej bez minerálnych olejov bez aromatických látok vyvolávajúcich alergie bez éterických olejov bez škodlivých PEG-emulgátorov bez živočišných zložiek bez alkoholu

Značka HiPP

Značka HiPP je už cez päťdesiat rokov symbolom pre zodpovedný prístup k prirodzenému a zdravému vývoju dieťaťa. HiPP používa len bio-organický suroviny, ktoré boli pestované v súlade s nariadením o ekologickom poľnohospodárstve. HiPP spracováva iba suroviny, ktoré neobsahujú prakticky žiadne škodliviny.