Töpfer Opaľovací krém 50 ml

−43 %
14,51 € 8,19 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 1166932

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Dojčatá a malé deti majú veľmi citlivú pokožku, preto je úplne nevyhnutné dokonale ju chrániť - zvlášť proti slnečnému žiareniu.

Jemná zrkadlová ochrana detskej pokožky.

Jemné minerálne filtre, obsiahnuté v tomto kréme, obsahujú pigmenty, ktoré sa šíria na povrchu kože a odráža slnečné lúče ako neviditeľné zrkadlo. Táto mechanická ochrana proti slnku funguje okamžite po aplikácii (na rozdiel od chemickej), preto je vhodná pre starostlivosť o jemnú detskú pokožku.

Ochranný faktor

Až donedávna bol ochranný slnečný faktor SPF uvádzaný výlučne na UVB žiarenie, ktoré je všeobecne zodpovedné za spálenie kože a riziko vzniku rakoviny kože. V poslednej dobe SPF zahŕňa aj žiarenie UVA, ktoré okrem predčasného starnutia kože zvyšuje pravdepodobnosť vzniku rakoviny kože. Od roku 2006 európska legislatíva odporúča, aby opaľovacie krémy mali ochranu proti UVA rovno aspoň 1/3 ochrany UVB. Symbol UVA na našom výrobku je dôkazom dodržanie európskeho odporúčania. Poopalovací starostlivosť o citlivú pokožku

Po nádhernom slnečnom dni strávenom na slniečku doporučujeme dieťa osprchovať alebo okúpať. Ideálne použite prípravok Töpfer detská kúpeľ, ktorý obsahuje BIO pšeničné otruby, vďaka ktorým upokojuje a chráni jemnú detskú pokožku. Pre dokonalú ochranu kože použite Töpfer telové mlieko. Týmto spôsobom si budete môcť so svojím dieťaťom užívať mnoho ďalších slnečných dní.

Aktívne látky: s obsahom vysoko kvalitných BIO olejov a BIO bambuckého masla Účinky:
  • chráni pokožku pred škodlivým slnečným žiarením
  • SPF50
  • zanecháva pokožku jemnú
  • okamžitý efekt po aplikácii
  • bez parfumácie a alkoholu


Ako používať: Aplikáciu krému je nutné opakovať po každom kúpaní alebo dlhšie trvajúcom pobyte na slnku.

Vlastnosti

Kód 358
Určenie Detské
Vek od 0 rokov
Vek do 2 rokov

Značka Töpfer

Töpfer

Spoločnosť Töpfer patrí k popredným nemeckým výrobcom jedla a prírodnej kozmetiky pre deti. V roku 1911 jej založil podnikateľ Max Töpfer, ktorý v spolupráci s niekoľkými pediatrami vyvinul novú tekutú dojčenskú výživu. Postupom času sa jej ponuka rozširovala o ďalšie prvotriedne produkty.