Weleda Upokojujúci pleťový krém 50ml
-20%

Weleda Upokojujúci pleťový krém 50ml

€ 10.15 € 8.11
Tovar máme skladom!
U vás doma 28. 6. až 29. 6.

Popis

Upokojujúci a vyživujúci pleťový krém chráni veľmi citlivú pokožku so sklonom k ​​atopii pred škodlivými vplyvmi okolitého prostredia. BIO kokosový a sezamový olej dodávajú pokožke intenzívnu starostlivosť, vzácne výťažky z ibiša lekárskeho v BIO kvalite a fialky trojfarebnej upokojujú podráždenú pokožku a zmierňujú svrbenie.

Použitie: Na pokožku tváre nanesieme malé množstvo krému a rozotrieme. Vhodný pre každodennú starostlivosť o veľmi citlivú pokožku detí i dospelých.

Zloženie: voda, kokosový olej, sezamový olej, glycerín, alkohol, mandľový olej, včelí vosk, cetearyl glukozid (emulgátor cukrov), glyceryl stearát, borákový olej, požltový olej, nezmydlovateľná podiely slnečnicového oleja, hydrogenované glyceridy kokosového oleja, výťažok z proskurníka lekárskeho a z fialky trojfarebnej, xantán, kyselina mliečna, glycerid kyseliny kaprylovej

Vlastnosti

Kód: 9666
Expirácia: 30.11.2015

Značka Weleda

Weleda je celosvetovo uznávaná pre kvalitu svojich produktov a svoje obchodné praktiky rešpektujúci udržateľný rozvoj. Udržateľnosť je v pozadí všetkého, čo Weleda robí. Od nákupu prírodných surovín, cez ich spracovanie do kozmetických, dietetických alebo liekov až po ich predaj. Weleda si sama pestuje liečivé rastliny vo vlastných záhradách.