Träumeland Detská matrac Traumplanet, 120x60 cm

Doprava zadarmo
Doprava zadarmo
123,64 € pri nákupe 1 ks
Vypredané

Náš kód: 794859

Doručenie zadarmo
objednávka nad 40 €
186 výdajných miest
otvorené aj cez víkend
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Kúpte svojim deťom kvalitný matrac Traumaplanet, ktorá im zaistí zdravý a spokojný spánok. Jadro matraca je tvorené samostatnými komfortnými vankúšiky pre pohodlie bodovej elasticity s optimálnym odvetrávaním. Matrac má stranu pre dojča a pre malé deti, nechýba jej ani spevnené hrany proti zošliapnutí.

materiál poťahu

100% polyester Vlies z dutého vlákna možno prať a preto je veľmi vhodný pre deti s alergiami. Toto rúno má vysokú tvarovú stálosť a je využívané ako polstrovanie matracových poťahov Träumeland.

Zloženie: 38% lyocell (Tencel), 34% polyamid, 28% polyester

Tencel

S materiálom Tencel® začala nová éra v technológii spracovania vlákien. Tencel® je celulózové vlákno, ktoré sa získava ekologicky šetrným spôsobom z dreva (Európske ekologické ocenenie). Zjednocuje prednosti mnohých vlákien: je jemný ako hodváb, silný ako polyester, ľahko udržiavateľný ako akryl, chladivý a príjemný ako ľan, teplý ako vlna a pojme o 130% viac vodných pár ako bavlna.

materiál matrace

Pena vyrábaná za studena

Oproti tzv. Mäkké pene sa pri výrobe peny za studena používajú vysoko kvalitné suroviny. Pena vyrábaná za studena zlepšuje bodovo elastické správanie, aktívne dýcha a vďaka tomu dosahuje dlhšej životnosti. Vytvorením vzduchových kanálikov a profilových drážok sa významne zlepší dôležité parametre ako je priedušnosť a pružnosť.

Komfortné vankúšiky Comfort Pads

Vďaka svojmu trojrozmernému tvaru reagujú Comfort Pads mimoriadne elasticky a optimálne podopierajú chrbticu dieťaťa. Okrem toho je zabezpečené optimálne odvetranie medzi jednotlivými vankúšikmi Comfort Pads a preto sú mimoriadne vhodné na použitie v dojčenských postieľkach.

Rozmery: 120 x 60 x 11 cm

Vlastnosti

Kód T014751
Určenie Detské
Farba Biela
Vek od 0 rokov
Vek do 3 rokov

Značka Träumeland

Träumeland