Träumeland Detská matrac Wolkenmeer, 120x60 cm

Doprava zadarmo
Na sklade
Doprava zadarmo
164,73 € pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Zaistite svojim deťom zdravý a kvalitný spánok. Matrac Wolkenmeer bude tým pravým. Jadro matraca v sebe ukrýva vysoko flexibilné, samostatné 3D komfortné vankúšiky s novou úrovňou komfortu a bodovej elasticity, v kombinácii s 3D poduškou so vzduchovým polstrovaním pre vynikajúce odvetrávanie strany pre dojčatá a celého jadra matraca, odvetrané a spevnené hrany.

materiál poťahu

100% polyester Vlies z dutého vlákna možno prať a preto je veľmi vhodný pre deti s alergiami. Toto rúno má vysokú tvarovú stálosť a je využívané ako polstrovanie matracových poťahov Träumeland.

Zloženie: 38% lyocell (Tencel), 34% polyamid, 28% polyester

Tencel

S materiálom Tencel® začala nová éra v technológii spracovania vlákien. Tencel® je celulózové vlákno, ktoré sa získava ekologicky šetrným spôsobom z dreva (Európske ekologické ocenenie). Zjednocuje prednosti mnohých vlákien: je jemný ako hodváb, silný ako polyester, ľahko udržiavateľný ako akryl, chladivý a príjemný ako ľan, teplý ako vlna a pojme o 130% viac vodných pár ako bavlna.

matrac

Podložka s 3D vzduchovým polstrovaním

Vďaka veľkému množstvu jednotlivých polyesterových vlákien sú 3D podložky so vzduchovými polstrovaním maximálne priedušné a vysoko bodovo elastické. Deti sa nepotia a voľnejšie sa im dýcha.

Pena vyrábaná za studena

Oproti tzv. Mäkké pene sa pri výrobe peny za studena používajú vysoko kvalitné suroviny. Pena vyrábaná za studena zlepšuje bodovo elastické správanie, aktívne dýcha a vďaka tomu dosahuje dlhšej životnosti. Vytvorením vzduchových kanálikov a profilových drážok sa významne zlepší dôležité parametre ako je priedušnosť a pružnosť.

Komfortné vankúšiky Comfort Pads

Vďaka svojmu trojrozmernému tvaru reagujú Comfort Pads mimoriadne elasticky a optimálne podopierajú chrbticu dieťaťa. Okrem toho je zabezpečené optimálne odvetranie medzi jednotlivými vankúšikmi Comfort Pads a preto sú mimoriadne vhodné na použitie v dojčenských postieľkach.

Rozmery: 120 x 60 x 11 cm

Vlastnosti

Kód T015051
Určenie Detské
Farba Biela
Vek od 0 rokov
Vek do 3 rokov

Značka Träumeland

Träumeland