Ourbaby Matrac Baby - 130x70 cm

Skladom
€ 32.70 pri nákupe 1 ks
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek

Popis

Doprajte svojim deťom kvalitný spánok a kúpte im do postieľok báječný obojstranný matrac Ourbaby. Každá vrstva matraca je vyrobená z prírodných a veľmi kvalitných surovín, ktoré zaručujú bezpečné a pohodlné užívanie.

Vrchná vrstva matraca je zložená z pohánky, ktorá je známa vďaka svojim zdravotným vlastnostiam. Je umiestnená v komorách, ktoré sú prispôsobené tak, aby sa ideálne prispôsobili telu dieťaťa. Pohánka zabraňuje vzniku porúch chrbtice u detí. Má antistresové účinky a antiseptické účinky. Pohánková vrstva poskytuje jemnú masáž a zlepšuje krvný obeh. Pohánka sa nenahrieva od spiaceho tela, tým minimalizuje potenie, a taky tvoreniu rôznych kožných ochorení a preležanín. Je antibakteriálny, čo zabraňuje množeniu roztočov vo vnútri matraca.

Spodná vrstva je vyrobená z lisovaného kokosového vlákna. Kokosové vlákna sú elastické, odolné proti vlhkosti, vo vnútri duté a odolné proti baktériám a hubám. Vlákna majú dokonalé termické vlastnosti a zaisťujú zodpovedajúcu cirkuláciu vzduchu vo vnútri spodnej vrstvy matraca. Pohlcuje pot a pach.

Stredná vrstvu tvorí molitanová pena.

Celkové zloženie detského matraca je zárukou vzdušnosti a pružnosti matraca. Hypoalergénny povlak je snímateľný a prateľný.

Komponenty použité pri výrobe matraca spĺňajú prísne hygienické požiadavky na výrobky pre deti.

Vlastnosti

Kód 503-0
Určenia Detské
Materiál pohánka, polyuretánová pena, kokosové vlákno
Rozmer 130x70 cm