Happy Socks Sada ponožiek vel.15 / 18, 4 kusy
-58%

Happy Socks Sada ponožiek vel.15 / 18, 4 kusy

€ 20.73 € 8.69
Vypredané

Popis

Happy Socks - to sú veselé farebné dizajnové ponožky, ktoré vznikli na protest proti nudným klasickým ponožkám. Ponožky majú zosilnenú špičku a pätu kvôli vysokej odolnosti. Materiál česanej bavlny nôžky udrží v pohodlí po celý deň. Doprajte svojim ratolestiam neobyčajné ponožky Happy Socks a uvidíte ako budú nadšení.

Značka si potrpia na tú najvyššiu kvalitu, preto sa ponožky vyrába z česanej bavlny a špičky sú šité ručne. Česaná bavlna sa získava postupným vyčesávaním, až zostane kvalitná bavlna, ktorá je úžasne príjemná na dotyk. Ponožky prechádza hneď dvoma testami kvality a tiež procesom zvaným Silicon Washing (silikónové pranie), ktorý zabezpečí, že lepšie sedí na nohe a nezrazí sa. Happy Socks dbá na etické podmienky práce podľa normy ISO 9001 a je členom BSCI.

Vlastnosti

Kód: PACK_C - 4 pairs kids
Určenia: Detské
Vek od: 0 rokov
Vek do: 1 rokov

Značka Happy Socks

Značka Happy Socks pochádza zo Švédska a my vám teraz radi predstavujeme jej čarovné kolekcie originálnych ponožiek. Prinášame vám veľké množstvo vzorov, širokú škálu farebných kombinácií a jedinečných textúr. Tieto ponožky už sa medzi ostatným prádlom nestratí.