Benlemi Detská posteľ v tvare domčeka Tery, 200x90 cm - prírodná

236,33 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Originálne jednolôžková posteľ v tvare domčeka o rozmere 90 x 200 cm premení zaspávanie v zábavu a dodá detskej izbe vašich ratolestí jedinečný šmrnc. Postieľka je veľmi stabilný. Konštrukcia v tvare domčeka je vytvorená predovšetkým preto, aby výrobca mohol garantovať pevnosť výrobku aj po rokoch používania. Je vyrobená z lepeného borovicového dreva najvyššej kvality (prvý akostné stupeň). Drevo nenesie žiadne hrče a je potom brúsený a kefovanie, aby nadobudlo dokonalé hladkosti. Rošt je dodávaný k posteli ZADARMO. Návod na montáž postele, vrátane všetkého potrebného príslušenstva sú súčasťou balenia.

  • Vonkajší rozmer: 96 x 209 cm
  • Rozmer pre matrac: 90 x 200 cm
  • Výška nožičiek: 3 cm
  • Váha postele: 32 kg
  • Celková výška: 135 cm

borovicové drevo

Borovica je z Fínska prevážaná do Nemecka, kde je ďalej upravovaná. Drevo je rozrezané na lamely. Vo chvíli, keď sú všetky nedokonalosti dreva, ako sú hrče, odstránené, dochádza k dôkladnému vysúšaniu dreva. V momente, keď sú borovicové lamely kompletne vysušené, už nedochádza k akejkoľvek deformácii dreva, či už sa jedná o krútenie, praskanie alebo ďalšie zosychanie, drevo si perfektne udrží svoj pôvodný vzhľad. Potom sú k sebe lamely zlepené veľmi silným a zdravotne nezávadným lepidlom. Borovica je právom považovaná za jednu z najodolnejších a najtrvanlivejších ihličnatých drevín. Dôvodom je predovšetkým vysoký obsah živíc. Pre svoje úžitkové vlastnosti je lepené borovicové drevo tým najlepším a súčasne najčastejšie používaným materiálom k stavbe drevostavieb, čo je okrem iného značným dôkazom kvality. Okrem toho sa lepené borovicové drevo používa pre stropné trámy, a to vzhľadom k jeho vysokej nosnosti. Výška nožičiek: 3 cm Vonkajší rozmer: 96 x 209 cm Rozmer pre matrac: 90 x 200 cm Váha postele: 32 kg Nosnosť: 150 kg Celková výška: 135 cm

Vlastnosti

Kód 102001015
Rozmery 200 x 90 cm
Určenie Detské
Vek od 2 rokov
Vek do 12 rokov
Materiál Borovicové drevo

Značka Benlemi

Benlemi

Firma Benli vyrába a distribuuje nádherný detský nábytok z prvotriednych kvalitných materiálov. Hlavným zámerom značky je vniesť do domácností moderný nábytok za pomocou prírody.