Benlemi Posteľ Tery, 140x70 cm - prírodná, nohy 20 cm

192,69 € pri nákupe 1 ks
Vypredané
Doprava zadarmo
pri nákupe nad 40€
Každý deň pripravujeme
nové akcie a zľavy
Overený e-shop
10 000 spokojných mamičiek
Čokoľvek vám nesedí, môžete
vrátiť na naše náklady

Popis

Úžasná postieľa v tvare domčeka s rozmerom 70 x 140 cm premení každé zaspávanie na hru. Postieľka je veľmi stabilná. Konštrukcia v tvare domčeka je vytvorená predovšetkým preto, aby výrobca mohol garantovať pevnosť výrobku aj po rokoch používania. Je vyrobená z lepeného borovicového dreva najvyššej kvality (prvý akostný stupeň). Drevo nenesie žiadne hrče a je potom brúsené a kartáčované, aby nadobudlo dokonalú hladkosť. Rošt je dodávaný k posteli ZADARMO. Návod na montáž postele, vrátane všetkého potrebného príslušenstva je súčasťou balenia.

Borovicové drevo

Borovica je z Fínska prevážaná do Nemecka, kde je ďalej upravovaná. Drevo je rozrezané na lamely. Vo chvíli, keď sú všetky nedokonalosti dreva, ako sú hrče, odstránené, dochádza k dôkladnému vysúšaniu dreva. V momente, keď sú borovicové lamely kompletne vysušené, už nedochádza k akejkoľvek deformácii dreva, či už sa jedná o krútenie, praskanie alebo ďalšie zosychanie, drevo si perfektne udrží svoj pôvodný vzhľad. Potom sú k sebe lamely zlepené veľmi silným a zdravotne nezávadným lepidlom. Borovica je právom považovaná za jednu z najodolnejších a najtrvanlivejších ihličnatých drevín. Dôvodom je predovšetkým vysoký obsah živíc. Pre svoje úžitkové vlastnosti je lepené borovicové drevo tým najlepším a súčasne najčastejšie používaným materiálom k stavbe drevostavieb, čo je okrem iného značným dôkazom kvality. Okrem toho sa lepené borovicové drevo používa pre stropné trámy, a to vzhľadom k jeho vysokej nosnosti.

  • Výška nožičiek: 23 cm
  • Vonkajší rozmer: 76 x 149 cm
  • Rozmer pre matrac: 70 x 140 cm
  • Váha postele: 18 kg
  • Nosnosť: 120 kg
  • Celková výška: 125 cm

Vlastnosti

Kód 102001007003
Určenie Detské
Farba Prírodná
Vek od 0 rokov
Vek do 4 rokov

Značka Benlemi

Benlemi

Firma Benli vyrába a distribuuje nádherný detský nábytok z prvotriednych kvalitných materiálov. Hlavným zámerom značky je vniesť do domácností moderný nábytok za pomocou prírody.