Doprava zadarmo

Benlemi Detská posteľ Tery, 200x90 cm - biela, nohy 20 cm

€ 276.33
Vypredané

Popis

Originálna jednolôžková posteľ v tvare domčeka s rozmerom 200 x 90 cm premení zaspávanie na zábavu a dodá detskej izbe vašich ratolestí jedinečný šmrnc. Postieľka je veľmi stabilná. Konštrukcia v tvare domčeka je vytvorená predovšetkým preto, aby výrobca mohol garantovať pevnosť výrobku aj po rokoch používania. Je vyrobená z lepeného borovicového dreva najvyššej kvality (prvý akostný stupeň). Drevo nenesie žiadne hrče a je potom brúsené a kefované, aby nadobudlo dokonalú hladkosť. Rošt je dodávaný k posteli ZADARMO. Návod na montáž postele, vrátane všetkého potrebného príslušenstva je súčasťou balenia. Posteľ je nalakovaná bielou krycou matnou farbou na vodnej báze, teda 100% ekologickým a antialergénnym náterom so zdravotnou neškodnosťou ako pre deti, tak pre dospelých. Cez bielu farbu možno vidieť štruktúru dreva.

Borovicové drevo

Borovica je z Fínska prevážaná do Nemecka, kde je ďalej upravovaná. Drevo je rozrezané na lamely. Vo chvíli, keď sú všetky nedokonalosti dreva, ako sú hrče, odstránené, dochádza k dôkladnému vysúšaniu dreva. V momente, keď sú borovicové lamely kompletne vysušené, už nedochádza k akejkoľvek deformácii dreva, či už sa jedná o krútenie, praskanie alebo ďalšie zosychanie, drevo si perfektne udrží svoj pôvodný vzhľad. Potom sú k sebe lamely zlepené veľmi silným a zdravotne nezávadným lepidlom. Borovica je právom považovaná za jednu z najodolnejších a najtrvanlivejších ihličnatých drevín. Dôvodom je predovšetkým vysoký obsah živíc. Pre svoje úžitkové vlastnosti je lepené borovicové drevo tým najlepším a súčasne najčastejšie používaným materiálom k stavbe drevostavieb, čo je okrem iného značným dôkazom kvality. Okrem toho sa lepené borovicové drevo používa pre stropné trámy, a to vzhľadom k jeho vysokej nosnosti.

  • Výška nožičiek: 23 cm
  • Vonkajší rozmer: 96 x 209 cm
  • Rozmer pre matrac: 90 x 200 cm
  • Váha postele: 32 kg
  • Nosnosť: 150 kg
  • Celková výška: 135 cm

Vlastnosti

Kód: 102001071003
Určenia: Detské
Barva: Biela
Vek od: 2 rokov
Vek do: 12 rokov

Značka Benlemi

Firma Benli vyrába a distribuuje nádherný detský nábytok z prvotriednych kvalitných materiálov. Hlavným zámerom značky je vniesť do domácností moderný nábytok za pomocou prírody.